امروز : دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۸,۲۷۰

ریال

|

دمای هوای شهر

Rahian Nour 4F 300x169 - 350 نفر از اعضای بسیج محلات گنبد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدندگنبدکاووس– ترکمن نیوز- ۳۵۰ نفر از خواهران و برادران عضو بسیج محلات شهر گنبدکاووس و نیز عوامل اجرایی آن در قالب نخستین کاروان راهیان نور در سالجاری به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، به نقل از ایرنا، اعزام این تعداد از اعضای بسیج محلات گنبدکاووس به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور، روز شنبه از مقابل کانون بسیج این شهرستان و با هفت دستگاه اتوبوس انجام شد.
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس درحاشیه اعزام این کاروان به خبرنگار ایرنا گفت: امسال برای نخستین بار اعزام کاروان راهیان نور ویژه تعطیلات نوروزی در یک مرحله و به صورت مشترک برای خواهران و برادران انجام شد.
سرگرد سیدعلی حسینی افزود: در مجموع ۳۵۰ نفر از اعضای بسیج محلات گنبدکاووس با هفت دستگاه اتوبوس که چهار دستگاه ویژه خواهران و سه دستگاه ویژه برادران می باشد، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
وی، مدت سفر این کاروان فرهنگی را پنج روزه اعلام کرد و گفت: اعضای کاروان راهیان نور در مدت حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس از یادمان های شهدا در این مناطق از جمله یادمان هفت تپه، هویزه، اروند کنار، شلمچه، عملیات رمضان، طلاییه و معراج شهدای اهواز بازدید می کنند.
سرگرد حسینی، آشنایی مردم بویژه نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس از اهداف اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی برشمرد.
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: با نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان کشور می توانیم آنها را در مقابل هجمه های دشمنان مقاوم کرده و این امر یکی از راه های تداوم انقلاب اسلامی و تحقق آرمان های آن است.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز