ترکمن نیوز
ترکمن نیوز
اجتماعی

اخبار اجتماعی

اجتماعی

اخبار اجتماعی

 • اعلام زمان‌بندی برگزاری انتخابات مجلس

  اعلام زمان‌بندی برگزاری انتخابات مجلس

  تورکمن نیوز:  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گلستان جزئیات و زمان بندی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

 • انتخابات و ترکمن ها 150x150 - تب انتخابات و ترکمن‌ها

  تب انتخابات و ترکمن‌ها

  تورکمن نیوز: کریم قربان نفس: قیامات نه دور؟ آداملار آونیسا قیامات شودور"سوی عمرینگی سویماگینگی دوام اد، عمرینگ قدیرنی بیلمیان بولسونگ انسان دیغینگی حیوان دیغینگی بیان اد.

 • زنان به ورزشگاه 150x150 - هشدار فيفا، درها را به روی بانوان باز كنيد

  هشدار فيفا، درها را به روی بانوان باز كنيد

  تورکمن نیوز: ما متوجه هستيم که پيش از اين کار، بايد قدم‌هايي برداشته شود تا اين حضور در مسيري امن و مناسب باشد اما اکنون زمان ايجاد اين تغييرات فرا رسيده است و فيفا توقع پيشرفت مثبت در اين مسأله ...

 • انتصاب اعضا و دبیر هیئت مرکزی بازرسی انتخابات مجلس و میان‌دوره خبرگان

  تجربه انتخابات فرا قومیتی

  تورکمن نیوز - طاهر جانی: در حوزه های انتخاباتی غرب گلستان ، مرکزی و در کلاله و مینودشت سرنوشت انتخابات به میزان کسب آرا از شهرهای همجوار بستگی دارد و هر کاندیدا می کوشد تا با تمرکز روی پیرامون همجوار ...

 • کشف داروهای غیرمجاز در گنبدکاووس

  کشف داروهای غیرمجاز در گنبدکاووس

  تورکمن نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از کشف ۸۷ هزار قلم انواع داروهای غیرمجاز به ارزش بیش از یک میلیارد ریال توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در این شهرستان خبر داد.

 • photo ۲۰۱۹ ۰۹ ۱۶ ۱۴ ۱۸ ۲۲ 150x150 - مصدومیت ۳ کارگر بر اثر ریزش ساختمان در بندرگز

  مصدومیت ۳ کارگر بر اثر ریزش ساختمان در بندرگز

  تورکمن نیوز: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: سه کارگر که براثر ریزش ساختمان در بندرگز، در زیر آوار گرفتار شده بودند، با تلاش امدادگران رهاسازی و به مرکز درمانی منتقل شدند.