گرگان میزبان ۶ رویداد مهم ورزش بانوان در سطح کشور ورزش بانوان- ترکمن نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از میزبانی گرگان برای ۶ رویداد مهم کشوری ورزش بانوان در تیرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، بهمن طیبی گفت: گرگان در تیرماه میزبان ۶ رویداد مهم در ورزش بانوان کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: در نخستین رویداد، ۱۸ تا ۲۶ تیرماه گرگان میزبان اردوی تیم ملی گلبال نابینایان است که ۱۵ نفر از اعضای تیم ملی با هدایت خانم نعیم آبادی برای برگزاری این اردو در گرگان حاضر خواهند شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: ۱۹ تا ۲۲ تیرماه گرگان میزبان اردوی تدارکاتی هفت سنگ روستایی است که با حضور ۷۵ ورزشکار در خوابگاه فرهنگی ورزشی و سالن ورزشی شهدای کریم آباد برگزار می‌شود.

طیبی گفت: ۲۰ تا ۲۳ تیرماه گرگان میزبان مسابقات قهرمانی کشور کشتی آلیش در بخش آقایان و بانوان خواهد بود و ۲۲ تا ۲۸ تیرماه گرگان میزبان مسابقات شطرنج قهرمانی کشور است و با حضور ۷۵ شطرنج باز در خانه شطرنج گرگان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: ۲۱ تا ۲۶ تیرماه گرگان میزبان مسابقات والیبال قهرمانی کشور در سالن ورزشی ۹ دی خواهد بد و ۲۱ تا ۲۲ تیرماه نیز گرگان میزبان اردوی تیم ملی تکواندو با حضور ۲۵ تکواندو کار است.

طیبی در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد تا در کنار میزبانی‌های خوب، بتوانیم قابلیت‌هاو توانمندی گلستان در زمینه‌های مختلف ورزشی، گردشگری و فرهنگی را از طریق ورزش به تمام کشور و دنیا معرفی کنیم و زمینه‌ای برای ایجاد انگیزه بیشتر بین ورزشکاران برای توسعه فرهنگی قهرمانی و رسیدن به جایگاه‌های بالاتر ایجاد شود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: .yjc.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۰

۱۶ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک