noorizad turkmensnews 2 300x199 - خدمت به مردم نعمت الهی و جهاد فی سبیل الله استگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با تاکید بر ضرورت خدمت بیشتر به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنان توسط مسئولان، خاطرنشان کرد: خدمت به مردم یک نعمت الهی و مصداق جهاد فی سیبل الله است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  آخوند عبدالباسط نوریزاد روز شنبه در دیدار فرماندار ویژه، معاونین و مدیران ادارات و نهادهای گنبدکاووس به مناسبت هفته دولت با او گفت: مدیران برای خدمت بیشتر به مردم بایستی از همه ظرفیت ها و امکانات موجود استفاده نمایند.
وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و متعاقب آن ایجاد برخی سختی ها و مشکلات برای مردم، افزود: در این شرایط مدیران باید با وحدت و یکدلی با یکدیگر و در سایه منویات رهبری انقلاب و سیاست های دولت برای رفع مسائل و مشکلات مردم تلاش نمایند.
آخوند نوریزاد با بیان اینکه خدمت به مردم یک تکلیف الهی است و نصیب هر کس نمی شود، اضافه کرد: مدیریت واقعی آن است که مدیران با وجود برخی سختی ها و مشکلات اقتصادی کشور، بتوانند همچنان به مردم خدمت نمایند.
وی تصریح کرد: مدیران بدانند که خدمت واقعی به مردم، سند افتخاری برای آنان در دنیا و آخرت خواهد بود و این موضوع در احادیت و روایات اسلامی ما آمده است.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس همچنین وحدت و صمیمیت موجود در کشور بویژه منطقه گنبدکاووس را بسیار خوب خواند و گفت: امروز افتخار می کنیم که در نظام اسلامی زندگی می کنیم که تحقق آن آرزوی بسیاری از بزرگان در گذشته بوده است.
آخوند نوریزاد افزود: برای حفظ این انقلاب و حرکت عزتمندانه آن همه باید گوش به فرمان رهبری انقلاب بوده و وحدت و صمیمیت موجود را حفظ و آن ا تقویت کنیم زیرا دشمنان نظام اسلامی همواره به دنبال ایجاد اختلاف بین اقوام و مردم با مسئولان هستند.
به گزارش ایرنا، معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز دراین دیدار با تبریک اعیاد قربان و غدیر و هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را نیز گرامی داشت و گفت: ساده زیستی، تواضع و مردمداری از ویژگی های شاخص این دو شهید بزرگوار است که مدیران بایستی آنان را الگوی خود قرار دهند.
عبدالقدیر کریمی همچنین با اشاره به وجود وحدت، صمیمیت و اعتماد بین مردم، علما و مسئولان منطقه گنبدکاووس به عنوان یک نماد در کشور، افزود: امروز تامین آرامش و امنیت مردم و رسیدگی به درخواست ها و مطالبات آنان از اولویت های دولت تدبیر و امید است.
وی از سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در گنبدکاووس در یک سال اخیر خبر داد و گفت: علاوه بر این در هفته دولت ۵۱۹ طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار تقریبی دو هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
کریمی اضافه کرد: ازمجموع طرح های هفته دولت که از نظر تعداد ۱۶۸ درصد و از نظر اعتبار دو نیم برابر سال قبل افزایش دارد، فقط ۲۸ طرح آن آغاز عملیات اجرایی است و بقیه طرح ها نیز افتتاح می شود که با بهره برداری از آن برای حدود ۶۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۶

۰۳ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33661

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک