ترکمن نیوز
ترکمن نیوز
اقتصادی

اخبار اقتصادی

اقتصادی

اخبار اقتصادی

 • لطف آباد 1 150x150 - آغاز تبادل کالا با ترکمنستان در مرز لطف آباد

  آغاز تبادل کالا با ترکمنستان در مرز لطف آباد

  ترکمن نیوز:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با پیگیری انجام شده برای سهولت تبادل زمینی کالا و تسهیل تجارت با کشور ترکمنستان، تبادل کالا در مرز زمینی لطف آباد با رعایت منافع جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

 • 3621434 150x150 - روغن گران می‌شود؟

  روغن گران می‌شود؟

  ترکمن نیوز: دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران با تاکید براینکه روغن نباتی مورد نیاز کشور تامین است و کمبودی نداریم اعلام کرد: قیمت روغن نباتی تا پایان سالجاری هیچ تغییری نخواهد داشت.

 • سید جلال ابراهیمی ترکمن نیوز 150x150 - ترکیه و لجستیک حمل و نقل در ماورای قفقاز

  ترکیه و لجستیک حمل و نقل در ماورای قفقاز

  ترکمن نیوز: رئیس خانه اقتصاد و تجارت کشورهای هم مرز معتقد است؛ ایران به عنوان پل ارتباطی می‌تواند با توسعه حمل و نقل ترانزیتی بین کشورهای آسیای مرکزی، جنوب شرق ایران همچنین فعال نگه‌داشتن مستمر ترانزیت نقش موثری در اشتغال ...

 • ترکمنستان 5 150x150 - ایران آماده تجارت گازی با ترکمنستان است

  ایران آماده تجارت گازی با ترکمنستان است

  ترکمن نیوز:  حسن منتظرتربتی با بیان اینکه ایران به‌دنبال صادرات گاز به اروپاست، گفت: فضای آینده کشورها، نوع همکاری و اتفاق‌هایی که در روابط دیپلماسی کشور می‌افتد بر موضوع تجارت گاز مؤثر است.

 • زار استان گلستان 150x150 - امید کشاورزان گلستان برای رونق دیم‌زارها

  امید کشاورزان گلستان برای رونق دیم‌زارها

  ترکمن نیوز:  کاهش محسوس بارش باران و افزایش دما در دی و بهمن موجب نگرانی کشاورزان دیم‌کار گلستانی شد اما پیش‌بینی هواشناسی برای آغاز بارش در هفته جاری امید به داشتن یک فصل زراعی خوب را در زارعان این استان ...

 • ایران ترکمنستان 150x150 - تعطیلی مرز ترکمنستان به صادرات گلستان صدمه زد

  تعطیلی مرز ترکمنستان به صادرات گلستان صدمه زد

  ترکمن نیوز:  برخی کارشناسان یکی از چالش‌های صادراتی گلستان را تعطیلی مرز ترکمنستان اعلام می‌کنند اما مردم انتظار دارند باقدرت دیپلماسی این مشکل هر چه زودتر برطرف شود تا بتوانیم شاهد ارتقای توسعه اقتصادی در این استان عمدتاً محروم باشیم.

 • قیمت 150x150 - رشد قیمت در راه است

  رشد قیمت در راه است

  ترکمن نیوز:  قطعی برق واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی در طول هفته‌های اخیر خبرساز شده است.

 • برنج 1 150x150 - ممنوعیت کشت برنج در کشور لغو شد

  ممنوعیت کشت برنج در کشور لغو شد

  ترکمن نیوز:  نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: با پیگیری‌های کمیسیون تلفیق ممنوع شدن کشت برنج در استان‌های کشور از جمله گلستان لغو شده است که این امر می‌تواند در بهبود معیشت کشاورزان نقش موثری داشته باشد.

 • ایران به افغانستان 150x150 - ایران فرصت ویژه ترکمنستان را از دست داد

  ایران فرصت ویژه ترکمنستان را از دست داد

  ترکمن نیوز:  آلودگی شدید هوا، امسال افکار عمومی را به سمت مدیریت غیراقتصادی صنعت گاز ایران سوق داد. بعد از قطع شبانه برق خیابان‌ها و معابر تهران سخنگوی شرکت برق اعلام کرد که این اتفاق به دلیل قطع گاز نیروگاه‌های ...