گلستان حق شناس ترکمن نیوز 6 300x198 - مراسم متمرکز افتتاح بیش از 240 پروژه در گنبدکاووس برگزار شد+عکستورکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور، افتتاح  و عملیات اجرایی ۲۴۳ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی در گنبدکاووس قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دکتر هادی حق شناس در مراسم متمرکز افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی، تولیدی و اقتصادی گنبدکاووس اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در اوج تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به فعالیت خود ادامه می دهد و با وجود همه مشکلات اقتصادی در کشور آمار شاغلین کشور از ۲۱ میلیون به ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر افزایش یافته است.

وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: زندگی ساده و مردمی از خصوصیات بارز این دو شهید گرانقدر است و مسئولین ومدیران باید تلاش کنند در همه دوران خدمت نسبت به مردم اخلاق و کرامت انسانی را حفظ کنند.

گلستان حق شناس ترکمن نیوز 1 300x198 - مراسم متمرکز افتتاح بیش از 240 پروژه در گنبدکاووس برگزار شد+عکس

دکتر حق شناس تاکید کرد: مردم ارباب و ولی نعمت ما هستند و خدمت و تکریم آنان در کنار فعالیت های عمرانی و اقتصادی اهمیت به سزایی دارد.

استاندار در ادامه گفت: امسال عملیات افتتاح متمرکز نسبت به سال گذشته ۲ برابر و به ارزش ۱۸ هزار میلیارد است و نسبت به سال ۹۲ آغاز فعالیت دولت امید ۹ برابر شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به خسارت ۴۸ هزار میلیاردی سیل در آغاز سال اگر اعتبارات دولتی و تسهیلات بانکی در جای مناسب و به بخش های مورد نیاز هدایت شود منشاء خیر و برکت خواهد بود و در این مسیر نظارت دقیق بر عملیات اهدای تسهیلات خواهیم داشت.

یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۲

۰۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60343

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک