نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی:

گنبدکاووس,نماینده مردم در مجلس, یادواره شهدای فجرآفرینگنبدکاووس-ترکمن نیوز- نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران، نظام سیاسی عدالتخواه و خدامحور مبتنی بر دین الهی را به عنوان الگویی برای جهان، خصوصا جهان اسلام ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  در مراسم یادواره شهدای فجرآفرین و ۵۱۴ شهید شهرستان گنبدکاووس شنبه شب  ائمه جمعه شیعه و سنی گنبدکاووس و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی با تشریح عوامل پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب را نعمت الهی توصیف و بر حفط و تداوم آن تا تحقق آرمان های شهدای انقلاب تاکید کردند.

قرجه طیار افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که هویت اسلامی در بسیاری از نقاط جهان بشدت تضعیف و گرایشات لیبرالیستی و سوسیالیستی تقویت شده بود و با پیروزی انقلاب اسلامی مستضعفان سراسر جهان برای خود حامی پیدا کردند.

شرکت کنندگان در یادواره شهدای فجر آفرین و ۵۱۴ شهید شهرستان گنبدکاووس پس از پایان این مراسم با حضور در میدان مرکزی گنبد در آیین نورافشانی به مناسبت آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرده و فریاد الله اکبر سردادند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۲۲

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11485

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک