مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

آماده 1280 ترکمن نیوز 300x188 - حضور دانش آموزان در مدرسه اجباری نیستترکمن نیوز:  مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به اینکه از ۱۵ شهریور ماه سال تحصیلی جدید آغاز می شود، گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست و با هماهنگی مدیر مدرسه، آموزش با عضویت دانش آموز در سامانه شاد انجام می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  احسان گوهری راد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۳۷۵ هزار دانش آموز گلستانی از ۱۵ شهریورماه، سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کلاس ها در تمامی شهرستان‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود، افزود: در مدارسی که تعداد دانش آموزان در کلاس ها زیاد است، دانش آموزان یک روز در میان و به صورت زوج و فرد در کلاس حاضر می شوند.

گوهری راد بیان کرد: مدت زمان برگزاری کلاس ها ۳۵ دقیقه خواهد بود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان خاطرنشان کرد: تا به امروز ۹۴ درصد دانش آموزان پایه اول، ۹۳ درصدپایه هفتم، ۸۳ درصد دانش آموزان پایه دهم در مدارس ثبت نام کردند.

گوهری راد با اشاره به وجود ۲۶۰۰ مدرسه در گلستان داریم، گفت: حدود ۲۳ هزار معلم و کارمند در سراسر استان در مدارس حضور پیدا می کنند.

وی با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس، تصریح کرد: ۲۵ مردادماه مانور بازگشایی مدارس در استان برگزار شد. مدارس به صورت روزانه و مستمر ضدعفونی می‌شود.

وی بیان کرد: حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری نیست و دانش آموز می‌تواند با هماهنگی مدیر مدرسه، از طریق سامانه شاد آموزشها را فرا بگیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به اینکه ۹۷۰۰ دانش آموز گلستانی در مدارس شبانه روزی تحصیل می‌کنند، اظهار کرد: در شهرستان مراوه تپه ۶۰ درصد دانش آموزان متوسطه در مدارس شبانه روزی درحال تحصیل هستند./ایسنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۶

۱۳ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82014

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک