امروز : سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۸۹,۱۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

سخنران ویژه مراسم راهپیمایی روز قدس شهرستان ترکمن:

روز قدس متعلق به جهان اسلام است

 • کد خبر :

  54411

 • /
 • تاریخ و ساعت :

  9:44 | ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

 • /
 • دسته بندی :

 • پ

1559304588 dsc 0151 300x197 - روز قدس متعلق به جهان اسلام استتورکمن نیوز: جانشین هماهنگ کننده نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه نینوا استان، سخنران ویژه مراسم راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهرستان ترکمن که با حضور فرماندار، ائمه جمعه و سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد؛ گفت: روز قدس متعلق به جهان اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ سرهنگ نصرتی اظهار کرد: امروز تنها به فلسطین تعلق ندارد. روز قدس روزی است که همه آزادی خواهان و عدالت خواهان برای حمایت از مردم فلسطین بپا می خیزیند.
وی با اشاره به جمله ای از امام راحل در پیامی که سال ۱۳۶۱ به مردم فلسطین و مسلمانان جهان داد گفت: مساله قدس یک مساله شخصی و یک مساله مخصوص به یک کشور یا مسلمین جهان در عصرحاضر نیست، بلکه حادثه ای است برای موحدین جهان برای مومنین حال و آینده، و افزود: این جمله امام، حجت را بر همه آزادی خواهان و موحدان تمام می کند و امروز روز جهان اسلام است روزی است که همه آزادی خواهان در حمایت از فلسطین خروشیدند.

1559304569 photo   300x197 - روز قدس متعلق به جهان اسلام است
سرهنگ نصرتی در خصوص شیوه ایجاد غده نحس رژیم غاصب صهیونیستی گفت: این رژیم طی نقشه ای در منطقه حساس غرب آسیا در سرزمینی مقدس یعنی فلسطین که قبله گاه اول مسلمین در آن قرار دارد ایجاد شد. صهیونیست ها با حمایت آمریکا و انگلیس نقشه ای را قبل از سال ۱۹۴۸ طراحی کردند وسناریویی را در۴ مرحله تعریف کردند: مرحله اول استقرار یعنی در سرزمین فلسطین قلب جهان اسلام زمینه ایجاد این غده نحس را فراهم کنند در این مرحله موفق شدند، مرحله بعد مرحله تصرف نیل تا فرات و مرحله سوم تصرف کل منطقه و در نهایت تصرف کل جهان.
وی تصریح کرد: رخداد عظیمی به نام انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ درست ۳۰ سال بعد از تاسیس رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد شد که این انقلاب به مثابه زلزله ای بود که نه تنها ایران اسلامی بلکه کل منطقه و جهان را تکان داد و از آن روز رژیم غاصب صهیونیستی و حامیانش انگلیس، امریکا و سران استکبار احساس خطر کردند.
جانشین هماهنگ کننده نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه نینوا استان گفت: مردم مظلوم فلسطین و منطقه خاورمیانه و جهان اسلام با تاسی از انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت در دستور کار خود قرار دادند و به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران گروه های مقاومت در لبنان و حماس گروههایی همچون حزب اله لبنان و حماس شکل گرفت.

1559304638 dsc 0220 300x197 - روز قدس متعلق به جهان اسلام است
وی در ادامه در خصوص سیر نزولی و افول قدرت رژیم صهیونیستی به بیان مطالبی پرداخت و افزود: یک روز چندین کشور عربی در یک جنگ ۶ روزه از رژیم غاصب صهیونیستی شکست خوردند اما بعد از پیروزی انقلاب با شکل گیری عرصه های مقاومت در نبردی به نام نبرد ۳۳ روزه از حزب اله لبنان اولین شکست این رژیم ترسیم و در مدتی بعد در یک جنگ ۲۲ روزه رزمندگان حماس در یک عملیات سهمگین رژیم غاصب صهیونیستی را در پشت دیوارهای غزه زمینگیر کرد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز