• خبرینگ کدی :

    63018

  • /
  • تاریخ :

    ۱۷ مهر ۱۳۹۸

  • پ

سیاسی استاندار گلستان 300x200 - پاسخ جالب معاون سیاسی استاندار به سئوال نوجوان گلستانیتورکمن نیوز:  بمناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک عبدالرضاچراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در گفتگویی چهره به چهره و در برنامه تریبون آزاد با جمعی از نوجوانان گلستانی شرکت نمود و به سئوالات آنها پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالرضا چراغعلی در پاسخ به سوال یکی از نوجوانان که پرسید چرا باید برای ورود به دانشگاه سهمیه ای بنام جانبازان و خانواده شهدا باشد، پاسخ داد: از مدیر کل امور اجتماعی استانداری( علی برزمینی) که در کنارم هست میخواهم در مقابل شما بایستد و در ادامه بیان داشت: ایشان در ۱۸ سالگی برای دفاع از وطن به منطقه جنگی رفته و الان بیش از ۳۰ سال است که با افتخار جانباز ۷۰ درصد جنگ است. یک پا، یک چشم و بخشهای از معده و ریه اش را و از همه مهم تر جوانی اش را در راه دفاع از کشور و مردم ایران از دست داده است.
وی در ادامه رو به نوجوانان حاضر از آنان پرسید: کدامیک از شما حاضرید پدرتان تمام عمرش را اینگونه باشد و بعد برای شما چند درصدی شانس بیشتری برای قبولی در کنکور در نظر بگیرند؟
پس از پاسخ معاون سیاسی استاندار گلستان دانش آموزان حاضر در نشست با تشویقهای مکرر خود این جانباز سرافراز را تشویق نمودند.
گفتنی است گفتمان نوجوانان با مسئولان ارشد استان گلستان به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صبح چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، علی برزمینی مدیر کل امور اجتماعی استانداری، محبوبه رجب نسب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش و مهدی قاسمی معاون فرهنگی دادگستری گلستان در گرگان برگزار شد.

پایلاماز :
پایلاشینگ :
بیلیگ لر :

تلگرام

کانالیمیزا آغضا بولونگ

اینستاگرام

صاحیپامیزی ایزارلانگ

سیزینگ نظرینگیز

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز