TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...سینما-ترکمن نیوز-  تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» به کارگردانی سیروس حسن پور این روزها در جنگل های هزار پیچ گرگان ادامه دارد.

ادامه مطلب...سینما-ترکمن نیوز-  بابک انصاری به جمع بازیگران سریال «بازی نقاب ها» پیوست.

ادامه مطلب...اخبار سینما-ایتنانیوز-  سریال «بازی نقاب ها» به تهیه کنندگی علی مهام امروز (دوشنبه اول آبان ماه) در بندر ترکمن کلید خورد و آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی روبروی دوربین سیروس حسن پور قرار گرفتند.

ادامه مطلب...سینما-ایتنانیوز-  تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» در بندرترکمن بزودی آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...هنری-ایتنانیوز-  هنرمند پیشکسوت موسیقی ترکمن تاکید دارد که ایجاد فرصت برپایی کنسرت برای هنرمندان موسیقی ترکمن خواسته‌ای است که در سال های اخیر بدان توجه نشده است.

ادامه مطلب...تئاتر و سینما-تورکمن‌نیوز- تله فیلم نیزارهای بلند در روستای سرکلاته خرابشهر درحال ضبط است.

ادامه مطلب...اخبار سینما-ایتنانیوز-  سریک اسب سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ایران موضوع یک فیلم مستند می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هنری - موسیقی - تورکمن‌نیوز -گروه کر بزرگ گرگان با عضویت 50 جوان و نوجوان گلستانی 13 شهریور ماه 13 شهریور در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به روی صحنه می‌رود.

ادامه مطلب...اخبار سینما-تورکمن‌نیوز-  جری لوییس کمدین مطرح سینمای جهان در لاس وگاس از دنیا رفت.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سینما-تورکمن‌نیوز-  معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از رتبه برتر هنرمند استان در یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران خبر داد و گفت: فاطمه نصیری مقام اول بازیگری زن و سوم کارگردانی این جشنواره را کسب کرد.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تئاتر - تورکمن‌نیوز - این نمایش روایتی است متفاوت از آنچه تابه‌حال مخاطب از داستانن فولکلور آذربایجانی «آپاردی سئل‌لر سارانی» شنیده است؛ روایتی که سعی در احیای فرهنگ زندگی نسبتا فراموش شده مردم خطه آذربایجان دارد.

ادامه مطلب...اخبار سینما-تورکمن‌نیوز-  تام کروز دچار حادثه شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- من نگران دوستان عزیزم هستم زیرا این هنرمندان پدران سازنده سینما هستند. یک نفر نیست که سوال کند آنها هزینه‌های زندگی خود را چگونه تامین می‌کنند. زمانی که به وضعیت یک هنرمند توجه می‌شود، چنان در بوق می‌کنند که آن کمک تبدیل می‌شود به یک شعار انسانی ولی سیاه.

ادامه مطلب...اخبار سینما-تورکمن‌نیوز-  با انتشار خبر سقوط مرگبار خواهر بازیگری معروف از یک برج در شهرک غرب برای بسیاری از مخاطبان فضای مجازی، این پرسش را پیش آورده که آیا این خواهر علی قربان زاده بوده که سقوط کرده است؟

ادامه مطلب...اخبار هنری- توركمن‌نيوز:  گلن کمپل خواننده سرشناس سبک کانتری در ۸۱ سالگی چشم از جهان فروبست.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سينما- توركمن‌نيوز: فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» ساخته چهره نام‌آشنا مهران مدیری در روز نخست اکران با فروش 700 میلیون تومانی رکورد افتتاحیه سینمای ایران را شکست اما با این حال فروشش در طول هفته گذشته چندان که انتظار می‌رفت، نبود.

ادامه مطلب...اخبار سينما و تئاتر- توركمن‌نيوز: پل نیومن را جزو ۲۵ ستاره‌ بزرگ هالیوود می‌دانند. بسیاری معتقدند که چشمان آبی او، معروف‌ترین چشمان تاریخ سینما هستند.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سينما- توركمن‌نيوز:‌ تهیه‌کنندگان مجموعه «قهوه تلخ» که مدتی است خبری از آنها در دست نبود، سرانجام رونمایی شدند.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سینما- تورکمن‌نیوز: مسئول دبیرخانه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی از اکران 11فیلم در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: که اکران شامل آثار راه یافته به مرحله دوم است.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سينما- توركمن‌نيوز:‌ برنامه شب گذشته دورهمی با میزبانی از پرویز پورحسینی بازیگر سینما و تلویزیون به روی آنتن رفت.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram