TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...

شعار توسعه متوازن شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبد کاووس را گرامی می‌داریم
گزارش ویژه -تورکمن‌نیوز- در آستانه فرارسیدن یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عیدهای مذهبی مسلمانان جهان (عید سعید قربان) در بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر استان گلستان شهر زیبا و تاریخی گنبد کاووس هستیم.

ادامه مطلب...گزارش ویژه-تورکمن نیوز- طی نشست شورای آموزشی زبان و ادبیات ترکمنی پروفسور علی اکبر رجبی رئیس دانشگاه شمس گنبدکاووس ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه بیان داشتند:

ادامه مطلب...گزارش ویژه - تورکمن نیوز - شهرستان گنبد کاووس به لحاظ ظرفیت بالای تولید مرغ و جوجه در استان گلستان به قطب تولید این محصول ضروری در کشور تبدیل شده است, اما این قشر زحمت کش بر اثر بی مهری ها و عدم رسیدگی و حمایت اخیرا دچار رکود و مسائل و مشکلات عدیده شده است و اعضای هیات مدیره اتحادیه مرغداران این شهرستان از طرف تولید کنندگان طی بیانیه ای از نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش داشلی برون درخواست رسیدگی کردند.

ادامه مطلب...معرفی شخصیت‌های اجتماعی معاصر - تورکمن‌نیوز: هر فردی با توانایی‌ها و استعدادهایی به دنیا می‌آید و در گذر زمان با ایجاد بستر مکانی بالقوه تبدیل به نخبه شده و با برجسته شدن توانمندی‌های فردی کارهای مهم و چشمگیری در جامعه به انجام می‌رساند.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی - تورکمن‌نیوز - بینیانگذار و رئیس دانشگاه شمس گنبد کاووس در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه از اخذ مجوز راه‌اندازی دو واحد تدریس زبان و ادبیات ترکمنی توسط ایشان برای اولین بار در کشور خبر داد.

ادامه مطلب...

گزارش ویژه - ترکمن‌نیوز: مدیر بازارچه موتورسیکلت گفت: همزمان با فصل گرما و بازار داغ موتورسیکلت اولین بازار تخصصی خرید و فروش موتور سیکلت و لوازم یدکی در شهرستان گنبد کاووس راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...گزارش ویژه-تورکمن‌نیوز: شعبه شرکت  بیمه دانا در شهرستان گنبد کاووس، با حضور مدیر عامل شرکت بیمه دانا و رئیس هیت مدیره و جمعی از مسئولین استان و شهرستان افتتاح شد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram