ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز-  منظور از موفقیت بیشتر این نیست که بیشتر و سخت تر کار کنید، بلکه به این معنی است که هوشمندانه تر و با برنامه ریزی بهتر کارهای خود را به انجام برسانید.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز-  آیا دوست دارید بدانید از کجا باید شروع کنید تا همیشه شاد باشید؟ در ادامه ۱۰ عادت را می‌گوییم که برای شادتر بودن لازم است آنها را ترک کنید.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز-  شادی و احساس رضایتمندی در زندگی همان چیزی است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم. بهتر است در رسیدن به این مقصود همواره دو نکته را به خاطر داشته باشیم؛ الف) زندگی کوتاه است ب) غم زندگی مان را دشوارتر می کند. به علاوه عادات روزمره ما نقش بسیار موثری در کیفیت زندگی مان دارند و با احساس شادی و رضایتمندی از زندگی در ارتباط مستقیم هستند.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  احتمالا اگر با روسای حرفه ای و خوب کار کرده باشید، دریافته اید با تمام تفاوت های فردی که میان آنها وجود دارد، نکات مشترکی را دارا هستند که از آنها مدیران موفقی ساخته است.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  خوشبختانه زندگی مدرن سبب شده که مفهوم باهوش بودن دیگر به داشتن مدرک دکترا خلاصه نشود و البته تکنولوژی نیز در بالاتر بردن هوش افراد بی تاثیر نبوده. برای آنکه بهره هوشی را که از طریق ژنتیک تان به شما به ارث رسیده، در بهترین مسیر هدایت کنید، لازم است اندکی صبور بوده، از برخی از راهکارهای مورد تایید علم نیز استفاده کرده و اوقات فراغت خود را نیز به بطالت نگذرانید.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  اگرچه خلق و خوی افراد، فرهنگی که در آن بزرگ شده اند و چگونگی تعاملات آنها با دیگران در میزان جذابیت شان تاثیرگذارست با این حال عوامل دیگری نیز وجود دارند که شخصی را در نگاه دیگران جذاب تر به نظر می رساند. برخی از خصوصیات شخصی قابلیت یادگیری و آموختن را دارند و با به کارگیری آنها می توان به افزایش جذابیت های شخصیتی کمک نیز کرد.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  برای موفق شدن در زندگی باید راه‌هایی را نیز برای غلبه بر شکست یاد بگیریم. پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  هر انسانی، به طور طبیعی و روزانه افکار فراوانی را از ذهن خود می گذراند اما زمانی که فردی بیش از اندازه فکر می کند و در مورد مسائل و اتفاقات، دائم و مکررا در حال اندیشیدن است، تصورات ویرانگری در ذهن او شکل می گیرد.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  نظر رئیس شرکت در مورد عملکرد شما تأثیر بسیار زیادی در آینده کاری‌تان خواهد داشت. در صورت وجود هرگونه سوءتفاهم باید سریعا برای رفع آن اقدام کنید.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز: سؤال مهم مدیریتی این است که چگونه بدون رئیس بودن مدیریت کنیم و چگونه بدون آنکه همه کارها را به اتمام برسانیم، بازدهی بالایی داشته باشیم؟

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  عادات زیر از جمله مهم ترین مواردی است که موجب از دست رفتن پول شما می شود. بسیاری از این عادت ها به صورت پنهان عمل می کنند و منابع مالی شما را بی آنکه متوجه باشید به هدر می دهند. ماه های ابتدایی سال جدید بهترین زمان برای توقف این اقدامات نامناسب است. پس دست به کار شوید!

ادامه مطلب...اخبار موفقیت-تورکمن‌نیوز:  شما هم حتما می‌خواهید ثروت آفرینی کنید و ثروتمند شوید. این اشتیاق رایجی در بین مردم است، اما اگر یک سری از عادات تجربه شده و امتحان شده را دنبال کنید رسیدن به آن، هدفی چندان دور از دسترس نخواهد بود.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  مهارت در سر و کله زدن با اعداد می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود بسیار مفید باشد حسابداری و امور مالیاتی با ۱۸.۴٪ سود بالاترین جایگاه را در لیست پر سود ترین کسب و کار هاست.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  مقالات بسیاری برای مثبت اندیش بودن وجود دارد نگران نباشید نکاتی که در این جا توصیه می کنیم مثل آن موارد کلیشه ای همیشگی نیستند. این نکات بسیار مهم و کاربردی هستند و با کاربرد آن ها واقعا تغییر خواهید کرد.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز-  ممکن است گاهی از خود پرسیده‌ باشیم چرا در محیطی که تعداد زیادی نیرو مشغول به‌ کارند، تنها افراد معدود و خاصی در شغل خود ترفیع می‌یابند؟

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  به تصمیمات زنان نسبت به مردان کمتر احترام گذاشته می‌شود و همین مسئله باعث شده تا آن‌ها نتوانند خودشان را مطرح کنند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  رابطه جنسی بین زن و شوهر یکی از پایه اصلی داشتن زندگی زناشویی شاد و پایدار است. در این مقاله باورهای اشتباهی که خانم ها در رابطه جنسی دارند را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  خود کنترلی، مهارت هوش هیجانی است که به همه بخصوص مدیران کمک می‌کند تا به تمام درگیری‌ها خاتمه دهند و با برقراری ایمنی و عدالت، بتوانند روحیه کارمندان و بهره‌وری شرکت خود را بالا ببرند

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز: قصد داریم شما را با ثروتمندترین دختر مجرد جهان آشنا کنیم که خودش به تنهایی تمام ثروتش را بدست آورده است.

ادامه مطلب...موفقیت -تورکمن‌نیوز:  همه ما مستحق احساس خوشبختی هستیم اما ضریب شانس ما برای رسیدن به آن متفاوت است که در بسیاری مواقع از نظر درونی، این ضریب‌های شانس دست خود ما است. ما به شما راه‌هایی را نشان می‌دهیم که می‌توانند ضریب شانس خوشبختی‌تان را افزایش بدهند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram