ادامه مطلب...سرگرمی-تورکمن نیوز-  تحقیقات جدید نشان داد که مردان به فرزند دختر خود توجه بیشتری می کنند  و برای او بیشتر آواز می خوانند.

ادامه مطلب...سرگرمی-تورکمن‌نیوز- بوسیدن دست نیکول کیدمن توسط همسرش کیث اربن در جشنواره کن 2017, توسط عکاسان شکار شد.

ادامه مطلب...سرگرمی - ترکمن‌نیوز:  قصد داریم به بیان خصوصیات و عادات بد و منفی متولدین هر یک از ماه های سال بپردازیم, پس با ما همراه شوید.

ادامه مطلب...سرگرمی - ترکمن‌نیوز:  وقتی صحبت از پیدا کردن عشق به میان می آید، باید بدانید که چند بازه زمانی در طول سال، بهترین وقت برای این رویداد مهم در زندگی به شما می روند؛ البته باید اشاره کرد که این مساله به ماه تولد هر فردی بستگی دارد و منطبق بر روحیات متولدین هر ماه از سال، متغیر خواهد بود.

ادامه مطلب...سرگرمی - ترکمن‌نیوز:  ترانه ای عاشقانه که توسط مرحوم افشین یداللهی شاعر سرشناس کشور سروده شده بود را آماده کرده ایم که در ادامه میخوانید.

ادامه مطلب...سرگرمی - ترکمن‌نیوز:  اس ام اس هایی خنده دار را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

ادامه مطلب...

سرگرمی - ترکمن‌نیوز: تئوری «تقارن زمانی» می‌گوید که هر واقعه ای در تاریخ به هر طریقی با دیگر اتفاقات در ارتباط است.

ادامه مطلب...سرگرمی-تورکمن‌نیوز:  متن های عاشقانه زیبا و کوتاهی آماده کرده ایم که در ادامه خواهید خواند.

ادامه مطلب...سرگرمی-تورکمن‌نیوز:  قصد داریم به بررسی متولدین ماه های مختلف سال بپردازیم که اگر بایکدیگر ازدواج کنند, رابطه عاطفی مناسبی نخواهند داشت.

ادامه مطلب...سرگرمی-تورکمن‌نیوز: مکعب روبیک از آن دسته بازی‌ها و سرگرمی‌هایی است که می‌تواند برای مدت‌ها ما را مشغول کند. افراد بسیاری تلاش می‌کنند این پازل را به اتمام برسانند و برخی دیگر نیز در این زمینه رکورد دار هستند و می‌توانند بازی را در مدت زمانی بسیار کوتاه به پایان ببرند. با این حال، بیشتر ما با مکعب‌های جادویی مشکل داریم و نمی دانیم چگونه باید آن‌ها را حل کنیم.

ادامه مطلب...سرگرمی - تورکمن‌نیوز:  قصد داریم به بیان خصوصیات و عادات بد و منفی متولدین هر یک از ماه‌های سال بپردازیم, پس با ما همراه شوید.

ادامه مطلب...سرگرمی - تورکمن‌نیوز: سوت زدن با کمک دست برخی مواقع بسیار کاربردی است و می توانید مثلا شخصی که در فاصله دور از شما ایستاده را صدا کنید. یا حتی گاهی هیجان و شادی زیاد خود را به این طریق نمایش دهید.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram