ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  اگر مهمان سرزده دارید و نمیدانید چی درست کنید این کوکو رو امتحان کنید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  سوپ یکی از پیش غذاها یا غذاهای سبکی است که می تواند برای یک شام سبک بسیار مناسب باشد. این سوپ ذرت به صورت سرد سرو می شود و یک شام سبک و کم کالری تابستانی است.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز:  این غذا خواص بسیار شگفت انگیزی برای سلامت بدن شما دارد که با آگاهی از آنها مصرف این غذا را ترک نمی کنید.

ادامه مطلب...اخبار آشپزی- توركمن‌نيوز:‌ در حال حاضر سه نوع روغن وجود دارد که شامل سرخ‌کردنی، مخصوص پخت‌ و‌ پز و روغن مخصوص سالاد می‌شود. اما بهترین روغن ها برای سرخ کردن، پخت و پز و سالاد چی هستند؟ در این مقاله با این روغنها آشنا شوید.

ادامه مطلب...آشپزي- توركمن‌نيوز:‌   دسر شکلاتی بزریلی یکی از خوشمزه ترین دسرهای شکلاتی برای فصل تابستان است. با طرز تهیه این دسر ساده یخچالی آشنا شوید.

ادامه مطلب...

آشپزي- توركمن‌نيوز:‌ ترشی زیتون سبز، ترشی زیتون و قارچ، ترشی زیتون و بادمجان و ... از انواع ترشی زیتون هستند. با طرز تهیه انواع ترشی زیتون سبز خوشمزه آشنا شوید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز- خرما سرخ شده یک دسر ابتکاری و خوشمزه است که می‌توانید برای افطار ماه رمضان درست کنید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  حلوا شیر یکی از خوراکی های مقوی برای افطار ماه رمضان است. اگر برای افطار مهمان دارید، این حلوای خوش طعم شیرازی را به عنوان زینت بخش سفره افطار درست کنید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز- این غذا از اندونزی سرچشمه گرفته، در میان بسیاری از مسلمانان برای افطار محبوب است زیرا سوپ غلیظ و کاملی است که آن را غذای مناسبی برای افطار می سازد. hین یک سوپ زرد با طعم فوق العاده است که اغلب با تخم بلدرچین آب پز و گوشت مرغ سرو می شود.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  تخم مرغها را با فاصله یکی یکی به خمیر اضافه کنید و کمی هم جوش شیرین بیفزایید تا خمیر لطیف و نرمی به دست آید سپس آنرا داخل...

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  وعده افطار یکی از مهم ترین وعده های ماه رمضان است که باید در آن تغذیه مناسبی داشته باشید. یکی از بهترین ایده ها برای وعده افطار املت است.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن نیوز-  حلوا یکی از خوراکی های همیشگی سفره افطار ماه رمضان است. این بار به جای درست کردن حلواهای همیشگی، حلوای شکلاتی درست کنید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  شیر برنج یکی از خوراکی های مفید و مقوی برای وعده افطار در ماه مبارک رمضان است. این بار می توانید شیر برنج را با خامه درست کنید. شیر برنج خامه ای طعم بسیار لذیذی دارد.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن نیوز-   این کیک خیلی آسان و در حین آسان بودن مزه متفاوتی هم دارد. برای درست کردن آن نه به مواد اولیه سختی نیاز دارید و نه زمان زیادی باید برای آن صرف کنید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن‌نیوز-  پس از اینکه بادنجان‌ها نرم شد کشک را اگر سائیده است روی آن بریزید اگر سائیده نیست کشک را هم همراه بادنجان‌ها چند دقیقه بجوشانید.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن نیوز-  سنگدان یکی از قسمت های پر خاصیت مرغ است که معمولا نادیده گرفته می شود. سنگدان یکی از مواد غذایی است که می تواند کم خونی و ریزش موهای تان را درمان کند.

ادامه مطلب...آشپزی-تورکمن نیوز-  سرخ کردن غذاها یکی از روش های پخت غذا است که اگر اصول آن را درست انجام ندهید می تواند سلامت تان را به خطر بیاندازد. با خواندن این مقاله شما را با چند نکته مهم در سرخ کردن غذا های تان آشنا می کنیم.

ادامه مطلب...آشپزی - ترکمن‌نیوز:  مرتب آن را ​ هم بزنید و بعد از تفت دادن دو لیوان آب به آن اضافه کنید و روی حرارت بگذارید و بعد از جوش آمدن حرارت را خیلی کم کنید.

ادامه مطلب...آشپزی - ترکمن‌نیوز:  احتمالا در خانه آجیل دارید. اگر در آجیل تان بادام زمینی هم داشتید، آنها را جدا کنید و در تهیه این بیسکویت خوشمزه استفاده شان کنید.

ادامه مطلب...آشپزی - ترکمن‌نیوز:  نان یکی از خوراکی هایی است که همیشه بر سر سفره های ما ایرانیان قرار دارد. این بار به جای نان های همیشگی پیشنهاد می کنیم نان شوید و پیاز را امتحان کنید.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram