ادامه مطلب...مراوه تپه-ترکمن نیوز-  ترکمنهای اهل سنت مراوه تپه هم کمکهای خود را برای همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه راهی این استان می کنند.

ادامه مطلب...گمیشان-ترکمن نیوز-  مدیر کل شیلات گلستان بر لزوم حفظ تالاب گمیشان تاکید کرد و گفت: ادامه احداث کانال های آبرسان در مجتمع پرورش میگو شهرستان از طریق این تالاب مستلزم توجه به مصالح و ملاحظات زیست محیطی است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-ترکمن نیوز-  رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گلستان گفت: پنجمین بیمارستان صحرایی استان گلستان در گمیشان راه اندازی می شود.

ادامه مطلب...گميشان-تورکمن​نيوز- رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گمیشان از درخشش هنرمند نوجوان این شهرستان در جشنواره هنری کشوری 'زبان مادری' خبر داد.

ادامه مطلب...گمیشان-ترکمن نیوز-  مراسم تشییع شهید حادثه تروریستی چالدران در گمیشان برگزارشد.

ادامه مطلب...گمیشان-ترکمن نیوز-  فرماندار گمیشان گفت که پیکر پاک مهدی کلته شهید سرباز نظم وامنیت که در درگیری با گروههای تروریستی در منطقه مرزی چالدران به شهادت رسید ، روز دوشنبه در گُمیش تپه تشییع می شود.

ادامه مطلب...گمیشان-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان مرزی گمیشان در غرب استان گلستان گفت: در درگیری نیروهای مرزبانی ناجا با گروه های تروریستی در منطقه مرزی چالدران (آذربایجان غربی) سرباز وظیفه مهدی کلته از این شهرستان به شهادت رسیده است.

ادامه مطلب...گمیشان-تورکمن‌نیوز- رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان گمیشان از برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب 'همنوازی نسیم و برگ' با حضور رودابه حمزه ای نویسنده این اثر و افزون بر 50 نوجوان این شهرستان مرزی گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-ترکمن نیوز-  مسئول کمیته بدنسازی بخش گلدشت شهرستان گمیشان از برگزاری مسابقات منطقه ای مردان آهنین با حضور ورزشکارانی از استان های البرز،مازندران و گلستان در سیمین شهر گمیشان در شمال غرب استان گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- همایش موتورسواران قانونمند در شهر گمیشان به منظور ترویج فرهنگ قانون‌مداری در بین موتورسواران برگزارشد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- سالن ورزشی رزمی مختومقلی فراغی در شهرستان گمیشان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- مراسم افتتاح پروژه‌های هفته دولت گمیشان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- فوران مجدد گل فشان خاموش قارنیارق در گمیشان تعجب کارشناسان را برانگیخت.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز-  معاون آبزی‌پروری اداره کل شیلات استان گلستان از نصب و راه اندازی دستگاه پایش آنلاین (لحظه‌ای)، براي آنالیز فاکتورهای فیزیکوشیمیایی در مجتمع پرورش میگو گمیشان برای نخستین بار در کشور خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- در حالی که برخی از مردم گمیشان از وضعیت نامناسب جداول و آسفالت خیابان‎ها و معابر این شهر ناراضی و گله‎مند هستند اما متأسفانه اقدامی از سوی شهرداری در راستای تحقق مطالبات به‎حق مردم صورت نگرفته است.

ادامه مطلب...اخبارگمیشان-تورکمن‌نیوز-  مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای گمیشان و بندرترکمن گفت: همزمان با هفته دولت سال جاری طرح های هادی و مسکن روستایی گمیشان به ارزش 17 میلیارد و 320 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان - تورکمن‌نیوز-  طوی بی بی یلقی بانوی سرپرست خانوار گمیشانی مقام هفتم رشته ترتیل قرآن را در مسابقات سراسری قرآن کریم که با حضور 350 مددجو از سراسر کشور در قم برگزار شد را کسب کرد.

ادامه مطلب...بیمارستان 64 تختخوابی در محروم ترین و دور افتاده ترین نقطه شمال کشور احداث می‌شود
اخبار گمیشان - تورکمن‌نیوز- عضو هیات امنای خیرین سلامت شهرستان گمیشان از احداث بیمارستان 64 تختخوابی در شهر کوموش تپه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان- تورکمن‌نیوز: رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گمیشان گفت: جشن میلاد حضرت معصومه (س)، و دهه کرامت و روز ملی دختر در این شهر مرزی برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم با شخصیت والای کریمه اهل بیت (ع) آشنا شدند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- رییس سازمان بهزیستی کشور از ساخت افزون بر11هزار و 300واحد مسکونی برای مددجویان این سازمان خبر داد و گفت: تا پایان سال 98 این واحدها به بهره برداری رسیده و آماده استفاده مددجویان زیرپوشش می شود.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram