ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- سازمان حج و زیارت در هفته‌ای که گذشت شاهد رویدادهایی بود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان‌های گلستان و گیلان، گفت: امسال اکثر ائمه جمعه اهل سنت به عنوان معین کاروان و 14 بانوی اهل سنت نیز به عنوان معینه‌های کاروان حجاج به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  تعدادی از زائران بیت‎الله الحرام که قرار بود ساعت بامداد امروز از گرگان عازم سرزمین وحی شوند پس از گذشت حدود 6 ساعت تاخیر در پرواز همچنان جواب قانع‎کننده‎ای از مسوولان فرودگاه نشنیدند و از این وضعیت تاسف‎بار انتقاد داشتند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: ۲۲۰۰ زائر گلستانی تاکنون به سرزمین‌های وحی اعزام شدند و بقیه هم تا چهارم شهریور اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از رضایت بخش بودن روند بارگیری و بازرسی بار حجاج در کشور خبر داد و گفت:  استان گلستان رتبه خوبی در اعزام حجاج دارد و توانسته رضایت زائران را بدست آورد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: نخستین پرواز حجاج گلستانی به سرزمین وحی، از روز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ مرداد ۲۲۵۰۰ زائر ایرانی به سرزمین وحی مشرف شدند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  همسر شهیده مرجان ناز قلیچی، شهید شاخص سال ۹۶ با گلایه مندی از برنامه های سازمان حج و زیارت گفت: برنامه‌های سازمان برای شناسایی پیکر مفقودین فاجعه منا مدام در حال تغییر است.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- تاكنون 16 كاروان از زائران اهل سنت كشورمان وارد مدينه منوره شده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- «برخی شرکت‌های سعودی از قبول برنامه پرواز ۲۶ هزار زائر ایرانی امتناع کرده‌اند، برای همین ما مجبوریم خودمان جابجایی این زائران را انجام دهیم که برنامه‌ریزی سنگینی نیاز دارد.»

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- وزارت حج عربستان برای میزبانی از ایرانی‌ها در عمره ابراز علاقه کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- اعزام سه کاروان حج تمتع استان چهارمحال و بختیاری از فردا آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن‌نيوز: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران عوامل اجرایی و ستادی حج امسال را به شهر مدینه منوره منتقل کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- موسم حج ۲۰۱۷ با ورود اولین گروه از زائران پاکستانی به فرودگاه‌های جده و مدینه عربستان آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- نماینده ولی‌فقیه در حج و زیارت با بیان این که زائرین حج تمتع از تاریخ ۹ مردادماه به سرزمین وحی اعزام می‌شوند، گفت: شرایط حج سال جاری متفاوت است و موجب نگرانی شده است.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز- مدیر حج و زیارت گلستان از استقبال مردم شیعه و سنی استان از حج تمتع سال جاری خبر داد و گفت: گلستان پس از تهران و مشهد سومین استان کشور از لحاظ تعداد حجاج اعزامی بوده و نسبت به سال 94 این آمار رشد حدود 4 برابری دارد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- پس از گذشت یکسال از توقف اعزام زائران حج واجب، سرانجام اولین کاروان زائران ایرانی روز دوشنبه ۹ مرداد، تهران را به مقصد عربستان سعودی ترک خواهد کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت - تورکمن‌نیوز - همایش مترکز زائران حج تمتع شرق استان گلستان در مصلی و مسجد جامعه بزرگ اهل سنت شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

ادامه مطلب...

اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز: مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت. زائران با ماموران سعودی بحث نکنند، از کسی هم جزوه نگیرند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز:  مدیرکل حج و زیارت استان گلستان گفت: هفت هزار زائر گلستانی به حج تمتع اعزام می شوند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram