معاون رییس جمهور:

moaven2 10sh 300x182 - دولت 83 لایحه پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی دارداخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز  حسینعلی امیری شامگاه پنجشنبه پس از آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی و افتتاح پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق گلستان به خبرنگاران گفت: بیشتر این لوایح درحوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  معاون رییس جمهور افزود: بخش دیگری از لوایح دولت در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اصلاح نظام بانکی است.
امیری اضافه کرد: با گذشت چند هفته از شروع فعالیت دولت دوازدهم بیشترین اولویت کاری دولت و رئیس جمهوری به مساله اشتغال و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب بوده است.
وی همچنین با اشاره به تنوع اقوام و مذاهب در گلستان تصریح کرد: همگرایی و همدلی موجود در این استان از نقاط برجسته آن در سطح کشور است.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان مرزی مراوه تپه نیز اشاره کرد و گفت: این بیمارستان با هزینه ۲۸۰ میلیارد ریال توسط بنیاد مستضعفان و جانبازان در مدت سه سال احداث می شود.
همچنین با حضور معاون امور مجلس رییس جمهوری، مدیرعامل بنیاد علوی، استاندار و جمعی از مدیران گلستان پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مراوه تپه با زیربنای ۳۲۵ متر مربع و هزینه ۲ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.
شهرستان مرزی مراوه تپه با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه شرق استان گلستان با کشور ترکمنستان همسایه است.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۰

۰۹ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

872

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک