4449427 300x185 - 6 شهر گلستان از وضعیت قرمز خارج شدند/گنبدکاووس در وضعیت نارنجی کروناترکمن نیوز:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: استان در حال حاضر در وضعیت هشدار از لحاظ شیوع کرونا، است،
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالرضا فاضل اظهار کرد: شهرستان‌های گرگان، گنبدکاووس، علی آبادکتول، کلاله، آزادشهر و مراوه تپه در وضعیت هشدار (نارنجی) قرار گرفتند و شهرستان‌های گالیکش، مینودشت، رامیان، کردکوی، بندرگز، بندرترکمن، گمیشان و آق قلا در وضعیت قرمز هستند .

وی دادامه داد: براساس مصوبات ستاد کرونا محدودیت مشاغل گروه ۳ و ۴ در شهر‌های نارنجی اجرا می‌شود که جزییات آن از سوی ستاد ملی کرونا، اعلام خواهد شد.

فاضل گفت: یک دوم کارکنان در محل کار حضور پیدا می‌کنند، تمامی آموزش‌ها به صورت غیرحضوری است، به مدت دو هفته نمازجمعه و مراکز مذهبی تعطیل است، خودرو‌های بومی با پلاک بومی این شهر‌ها نمی‌توانند از شهر خود خارج شوند و به شهر دیگر هم نمی‌توانند وارد شوند پلاک‌های غیربومی هم نمی‌توانند به این شهر‌ها وارد شوند.

وی در مورد شهر‌های قرمز هم گفت: همه مشاغل تعطیل هستند به جز مراکز درمانی، داروخانه ها، مراکز امدادرسانی و نجات و تامین (اورژانس، آتش نشانی و …)، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای تامین مایحتاج ضروری، مراکز ارائه دهنده خدمات عمومی (خدمات اضطراری آب، برق و…).

فاضل بیان کرد: حدود یک سوم کارکنان در محل کار حضور می‌یابند، تمامی آموزش‌ها به صورت غیرحضوری است، به مدت دو هفته نمازجمعه و مراکز مذهبی تعطیل است، تردد خودرو‌ها با پلاک بومی در این شهر‌ها مجاز است، تردد خودرو‌ها با پلاک غیر بومی در این شهرها، ممنوع است، تردد خودرو با پلاک شهر‌های قرمز در سایر شهر‌ها هم ممنوع است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: محدودیت تردد از ساعت ۹ شب الی ۴ صبح در همه شهر‌های استان، پابرجاست.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۱

۲۱ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86918

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک