امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

8 10 300x201 - 45 هزار واحد مسکونی گنبد کاووس مشمول عوارض هستند

اخبار گنبد کاووس– ترکمن نیوز- شهردار گنبدکاووس گفت : دو سوم شهروندان این شهر عوارض عمومی سالیانه واحد مسکونی خود را در سال گذشته به این شهرداری پرداخت نکردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، منصور طعنه گنبدی یکشنبه شب در مراسم بزرگداشت ششمین سالگرد ثبت جهانی برج قابوس این شهر، گفت: گنبدکاووس 45 هزار واحد مسکونی مشمول عوارض دارد که سال گذشته تنها صاحبان 15 هزار واحد، عوارض خود را به شهرداری پرداخت کردند.

وی با بیان اینکه پرداخت بموقع عوارض ازسوی شهروندان، شهرداری را در اجرای بخشی از برنامه های عمران و توسعه شهری یاری می کند، افزود: استفاده از مشارکت های مردمی در پیشبرد امور عمرانی و توسعه ای شهر یکی از رویکردهای شهرداری گنبدکاووس است.

طعنه گنبدی با اشاره به اینکه مبلغ عوارض معوقه شهروندان گنبدی درسال 96 حدود 40 میلیارد ریال است گفت: شهر گنبدکاووس دارای قدمت تاریخی و فرهنگی بوده ولی هنوز از نظر امکانات و مبلمان شهری با این جایگاه خود فاصله دارد.

وی تصریح کرد: برخی اقدامات زیباسازی و عمران شهری درسال های اخیر توسط شهرداری انجام شده و برنامه محوطه سازی اطراف برج قابوس و پیاده رو سازی معابر حاشیه این برج نیز در دستور کار قرار دارد.

طعنه گنبدی در ادامه گفت : شهرداری و شورای شهر تلاش دارد در کنار فعالیت های عمرانی و فضا سازی شهری به فرهنگ شهروندی و ارتقاء آن با برنامه ریری مناسب توجه کند.

وی افزود: مشکلات عمده و عدیده‌ای که در بخش‌های مختلف وجود دارد, با مدیریت شهری دانش‌محور و مشارکت عمومی قابل رفع خواهد بود و تعامل نزدیک شهروندان با مدیریت شهری, سبب افزایش کیفیت مدیریت شهری خواهد شد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز