گلستان-ترکمن نیوز-  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از تحویل ۴ دستگاه خودرو آتش نشانی نیمه سنگین و نیمه اتوماتیک به دهیاری های استان خبر داد و گفت: هم اینک ۳۰ دستگاه خودرو آتش نشانی در روستاهای استان مستقر است.

roosta 15az 300x183 - 4خودرو آتش نشانی به دهیاری های گلستان تحویل داده شده است/استقرار 30 دستگاه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  رضا مروتی در مراسم تحویل این خودروها با اشاره به حادثه خیز بودن استان، اظهار کرد: این ۴ خودرو آتش نشانی در اختیار دهیاری های قره بلاغ از بخش کمالان شهرستان علی آباد، کُرند بخش داشلی برون شهرستان گنبد کاووس، دنگلان بخش مرکزی شهرستان کردکوی و کفشگیری بخش مرکزی شهرستان گرگان قرار گرفته و آنها موظف اند روستاهای اطراف را نیز پشتیبانی کنند.
وی افزود که هدف ما استقرار پایگاه آتش نشانی در سطح همه ۵۰ دهستان استان گلستان است.
به گفته مروتی؛ در پایگاه های آتش نشانی از سربازان دیپلمه بومی که آموزش های تخصصی لازم را دیده اند به عنوان امریه استفاده می شود.
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان نیز با بیان اهمیت توجه به توسعه ماشین آلات روستایی، اظهار کرد: ۴ دستگاه خودرو آتش نشانی نیمه سنگین و نیمه اتوماتیک به ارزش ۱۰ میلیارد ریال تهیه و به دهیاری های استان تحویل داده شد.
علی نصیبی؛ گلستان را استانی حادثه خیز بیان کرد و افزود که باید با استفاده از ابزارهای روز آمادگی مقابله با حوادث و کاهش خسارات آن را داشته باشیم.
وی اضافه کرد: با رایزنی های استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استان و دفتر امور روستایی و شوراها، ظرف ۴ ماه آینده ، ۴ پایگاه آتش نشانی در ۴ دهستان دیگر استان فعال خواهد شد./ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۳۴

۱۵ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7482

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک