شاملو معاون بنیاد مسکن:

اخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عملیات بهسازی و طرح هادی در ۳۵۰۰ روستای کشور تاپایان امسال اجرا می‌شود.

boniadmaskan2 13m 300x225 - 3500 طرح هادی در روستاهای کشور تا پایان سال جاری اجرا می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایرنا، محمدرضا شاملو روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح هادی برخی روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس در جمع خبرنگاران گفت: برای اجرای این طرح ها مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
وی افزود: در صورت تخصیص اعتبارات پیش بینی شده، ۱۰ تا ۱۲ میلیون مترمربع از معابر روستایی زیرسازی و آسفالت می شود.
شاملو اضافه کرد: از مجموع اعتبارات پیش بینی شده امسال، پنج هزار میلیارد ریال آن به تامین قیر رایگان برای دهیاری ها اختصاص دارد.
وی تصریح کرد: سهم استان گلستان از قیر رایگان ۱۲۰ تا ۱۴۰ میلیارد ریال است که ۱۰۰ میلیارد ریال آن در سه ماه سوم امسال تخصیص می یابد.

boniadmaskan 13m 300x225 - 3500 طرح هادی در روستاهای کشور تا پایان سال جاری اجرا می شود

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان نیز در حاشیه این بازدیدها گفت: امسال طرح هادی در ۲۵۷ روستای این استان که موافقنامه های آن نیز مبادله شده، اجرا می شود.
محمدتقی زمانی نژاد افزود: در استان گلستان برای ۹۴۲ روستا طرح هادی تهیه که عملیات اجرایی طرح ها در ۴۸۵ روستا آغاز شده و در ۱۴۶ روستا پایان یافته است.
وی افزود: امسال در صورت تخصیص بودجه، ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر از معابر روستایی گلستان بهسازی و آسفالت می شود.
دربازدید معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس ازجمله بی بی شیروان، گدم آباد، ساری بخش، آق قایه، آق آباد، توتلی کوچک و سارلی مختوم، نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه و برخی مسئولان این شهرستان نیز حضور دارند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۸

۱۳ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4162

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک