امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    41662

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:15 | ۱۹ آذر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

dorbargardan golestan 300x188 - 20 دوربرگردان گلستان تعریض می شودگلستان-ترکمن نیوز-  در پی افزایش سوانح رانندگی در نقاط حادثه خیز استان گلستان طرح تعریض 20 دوربرگردان این خطه شمال کشورمان در دستور کار دستگاه های ذیربط قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  در همین پیوند مدیر کل راه و شهرسازی گلستان از تصویب اولویت بندی تعریض 20 دستگاه دوبرگردان نوک منقاری به دوربرگردان عریض در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان خبر داد.
به گزارش روز دوشنبه اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی گلستان؛ حسین محبوبی اظهار کرد: در بررسی و بازدید بعمل آمده تیم کارشناسی کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان از 72 دستگاه دوربرگردان ها محورهای مواصلاتی استان بیست مورد با اولویت اجرایی در سال جاری و آینده به دستگاه های متولی واگذار شد.
وی اظهار کرد: بر اساس این مصوبه 10 دوربرگردان شامل دور برگردان های روستای ورسن در غرب گرگان، دوربرگردان های روستاهای حکیم آباد و زینب آباد در شمال شهرستان رامیان، کمربندی علی آباد کتول، در اولویت فاز اول و جزو تعهدات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار گرفت.
دبیر کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل افزود: دوربرگردان های لرد گاز و باران آهنگرمحله از توابع گرگان، باغوکناره شهرستان بندرگز، دوربرگردان غربی النگ کردکوی و کمربندی آزادشهر از اولویت های فاز اول تعهدات شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل استان است.
محبوبی گفت: دوربرگردان کارخانه آرد زاهدی گرگان، سعد آباد خان ببین شهرستان رامیان، قره سو و اسلام آباد گنبدکاووس و ده حسن خان مینودشت نیز دوربرگردان هایی هستند که در فاز دوم و در تعهدات راهداری و حمل و نقل جاده ای در برنامه تغییر قرار گرفت.
مدیر کل راه و شهرسازی گلستان افزود: دوربرگردان روستاهای نوده ملک و نودیجه گرگان، خروجی غربی کردکوی، پلیس راه نوکنده و مزنگ بندرگز و دوربرگردان شرقی تلور همین شهرستان در فاز دوم از تعهدات شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل برای تبدیل به عریض شدن دیگر دوربرگردان های این مصوبه است.
وی بیان کرد: تبدیل 20 دوربرگردان نوک منقاری به دوربرگردان عریض در جاده های استان گلستان بر اساس توافق انجام شده چند روز قبل استاندار و مسوولان ذیربط گلستان با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اجرایی می شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز