افتتاح پارکینک طبقاتی خیام در هفته دولت
  • eataler 4sh 300x200 - 18 پارک و بوستان در دوره چهارم شورا در گنبدکاووس ایجاد شداخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  رئیس سابق شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با اشاره به توسعه سرانه فضای سبز در گنبدکاووس، گفت: ۱۸ پارک و بوستان در دوره چهارم شورا در گنبدکاووس ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، ابراهیم عطالر در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به خدمات بسیار شورای اسلامی چهارم شهر گنبدکاووس به مردم عزیز این شهر، اظهار کرد: از همان ابتدا، بنای ما بر توسعه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در گنبدکاووس بود و خدارا شاکریم که توانستیم در حد وسع این دغدغه را به فرجام مطلوبی برسانیم.

وی با بیان اینکه در طول چهارسال گذشته در گنبدکاووس ۱۸ پارک و بوستان ایجاد کردیم که در تاریخ گنبدکاووس کم‌نظیر بود، افزود: بوستان‌های معلم، گلها، امیر کبیر و آیت‌الله کاشانی از مهم‌ترین بوستان‌های بزرگ ما بود که در کنار پارک‌های محله‌ای بسیار افتتاح شد تا سرانه فضای سبز را در شهرستان به حد بسیار زیادی بالا ببرد.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پارک چهار هکتاری آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) را نیز شورای چهارم آغاز کرد، خاطرنشان کرد: بوستان بزرگ محله بدلجه که به نام پیشکشوت بزرگ والیبال گنبدکاووس «خلیل آزمون» نامگذاری شده است نیز در این محله کم‌تر برخوردار به افتتاح رسید که ارمغان خوبی برای مردم شریف این منطقه بود.

ابراهیم عطالر بهسازی حاشیه رودخانه‌ها و بسترسازی جاده سلامت را نیز یکی از اقدامات مهم شورای شهر گنبدکاووس در دوره چهارم دانست و ادامه داد: مبلغ ۶ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت ایستگاه آتش‌نشانی و ۷ میلیارد ریال برای ساخت خانه محله نیز هزینه شد که خروجی آن هدیه بزرگی برای مردم گنبدکاووس بوده است.

وی از افتتاح پارکینگ طبقاتی خیابان خیام گنبدکاووس در هفته آتی خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر این پارکینک چهار طبقه، یک پارکینگ ۶ طبقه نیر در خیابان دانش جنوبی در حال ساخت است که تقریبا با پیشرفت ۸۰ درصدی در کالبد فیزیکی همراه شده است و احتمالا تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 رئیس سابق شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه انتقال بازار هفته گنبدکاووس که به جمعه بازار موسوم شده است سال‌ها بود در دستور کار شورای شهر مانده بود، گفت: در این شورا ابتدا با پیدا کردن یک مکان مناسب برای انتقال بسترهای اولیه و زیرساخت‌های نسبی رفاه مردم نیز در آن مکان مهیا شد و امروز که مصوبه شورای ترافیک نیز برای جابه‌جایی اخذ شده است منتظر هستیم تا دوره شلوغی این بازار در عید قربان به پایان برسد تا جمعه بازار را از خیابان ۲۰ متری فجر به خیابان ۳۰ متری مقداد منتقل کنیم.

ابراهیم عطالر با تقدیر از منصور طعنه گنبدی که حدود دو سال زحمت شهرداری گنبدکاووس را عهده دار بود، تاکید کرد: زحمات شبانه‌روزی و بی‌وقفه شهردار عزیز قابل تحسین بود و واقعا بار اعظم اجرای امور در گنبدکاووس در شرایط سخت مالی و اقتصادی کشور و منطقه بر دوش ایشان بود.

 

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: golestan.farsnews.com

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۳۲

۰۴ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

474

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک