اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد گلستان 300x183 - 14 گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی صادر شدترکمن‌نیوز: رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد گلستان از موافقت کمیته علائم انطباق معیار مصرف انرژی با صدور ۱۴ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای صنایع انرژی بر گلستان در مردادماه ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمد امان بایی گفت: این کمیته به منظور بررسی گزارش‌های بازرسی انرژی واحدهای تولیدی و سوابق و مدارک آنها و در راستای اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی در اداره کل استاندارد گلستان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه ۱۴ گزارش بازرسی انرژی در فرآیندهای تولید صنایع لبنی، آجر و فرآیندهای تولید مواد پلاستیکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت منجر به صدور ۱۴ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی شد.

امان بایی ضمن اظهار این مطلب که تدوین استانداردهای معیار مصرف انرژی یکی از اقداماتی است که سازمان ملی استاندارد ایران در اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی مصوب سال ۸۹، انجام داده است؛ تصریح کرد: تعداد استانداردهای معیار مصرف انرژی برای صنایع انرژی بر ۳۹ مورد است که ۳۴ مورد برای صنایع انرژی بر اجباری است.

به گفته امان بایی در سال جاری ۱۸ گزارش بازرسی معیار مصرف انرژی در صنایع انرژی بر گلستان، بررسی شده است که نتایج ۱۶ گزارش مطابق با استاندارد های ملی و ۲ گزارش عدم انطباق با استانداردهای مربوط را نشان می دهد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۰

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80881

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک