تشخیص کرونا گلستان 300x200 - 10 کارمند اداره برق گنبدکاووس به کرونا مبتلا شدندترکمن نیوز:  رئیس اداره برق گنبدکاووس گفت: ۱۰ کارمند اداره برق گنبدکاووس به کرونا مبتلا شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عرب رییس اداره برق گنبدکاووس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:طی موج دوم ویروس کرونا، ۱۰ نفر از کارمندان به ویروس کرونا مبتلا شده و در منزل تحت درمان هستند.

وی از مشترکین خواست: با توجه به اینکه ممکن است برخی از خدمات مشترکین با کندی مواجه شود بنابراین تقاضا می‌شود برخی از خدمات را از طریق دفاترپیشخوان دولت و برخی دیگر را از طریق پورتال شرکت برق استان پیگیری کنند.

عرب همچنین از مردم خواست: مشترکین از مراجعه غیرضروری بپرهیزند و طبق مصوبه ستاد کرونا، هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اداره برق این شهرستان، ۱۵۰ نیروی کار دارد گفت: همچنین گنبدکاووس بیش از ۱۳۵ هزار مشترک و ۳۵ درصد گستردگی تاسیسات استان در این شهرستان قرار دارد که حجم کار ما را افزایش می‌دهد و ممکن است برخی از خدمات رسانی را با کندی مواجه کند و می‌طلبد که مردم صبوری بیشتری داشته باشند.

وی گفت: طبق هماهنگی با اداره بهداشت و فرمانداری شهرستان، از افراد مشکوک نیز تست گرفته شد و بر این اساس، روزانه عملیات ضد عفونی و توزیع لوازم بهداشتی نیز بین همکاران انجام می‌شود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۰

۱۰ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78105

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک