اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- معاون استاندار گلستان گفت: در چند سال اخیر ۹ هزار و ۶۰۲ پروژه در استان گلستان اجرایی و به بهره‌برداری رسیده که ۳ هزار و ۵۰۱ پروژه اقتصادی و اشتغالزا بوده و ۱۴ هزار و ۸۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، علی‌اصغر طهماسبی پیش از ظهر امروز در آئین متمرکز افتتاح طرح‌های هفته دولت در شهرستان گرگان اظهار داشت: روز گذشته تودیع و تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی را در استان گلستان داشتیم و آرزوی موفقیت داریم برای افرادی که در این دوره منتخب مردم شدند.

moaveno 2sh 300x227 - ۹۶۰۲ پروژه در گلستان اجرا شد/ بیش از ۱۴ هزار شغل در استان ایجاد شد

وی هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای دولت دانست و گفت: در ۴ سال گذشته در استان گلستان ۹ هزار و ۶۰۲ پروژه به بهره‌برداری رسیده و بسیاری از اقدامات و خدمات دولت در قالب این پروژه‌ها بیان نمی‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان با بیان اینکه در سطح استان یک‌هزار روستا داریم که از اعتبارات دولتی برخوردار هستند و اعتبارات آنها جز آمار هفته دولت نمی‌آید، گفت: ۳ هزار و ۵۰۱ پروژه اقتصادی و اشتغالزا و ۱۴ هزار و ۸۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

وی افزود: در سال گذشته در حوزه برگزاری نظم و امنیت جزء استان‌های برتر کشور بودیم و این به واسطه همکاری آحاد مردم شیعه و سنی است و ما این وحدت را به فال نیک می‌گیریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان یادآور شد: برخی از شهرداری‌های ما زیان‌ده است و وظیفه استانداری است که به این شهرداری‌ها کمک کند و برخی از شهرداری‌های استان گلستان حتی قدرت پرداخت حقوق کارکنان خود را ندارند.

وی افزود: در استان گلستان یک‌هزار و ۲۵ پروژه عمرانی و ۲۷۴ پروژه اقتصادی داشتیم که این پروژه‌ها یک‌هزار و ۹۸۷ اشتغال ایجاد می‌کند و ۷۵۲ میلیارد تومان این پروژه‌ها اعتبار به همراه داشته است.

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: tasnimnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۰

۰۲ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

269

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک