معاون کمیته امداد گلستان:

Komak Golestan 28A 300x209 - ۶ میلیارد ریال کمک‌های مردم استان گلستان به مناطق زلزله‌زده ارسال شداجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان گلستان گفت: تاکنون حدود ۶ میلیارد ریال کمک‌های مردم استان گلستان به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن​های ایران، به نقل از تسنیم، مهدی نظری صبح امروز در حاشیه ارسال کمک های مردمی به استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی برای تامین نیازهای مردم زلزله دیده استان کرمانشاه همچنان ادامه دارد اظهار داشت: تاکنون ۱۲ تریلی به ارزش حدود ۶ میلیارد ریال از کمک‌های مردم استان به مناطق زلزله دیده فرستاده شده است.

وی افزود: همچنین در همه ۱۴ شهرستان استان گلستان دست کم وسایل به اندازه ۲ کامیون انبار شده که امروز و فردا به مناطق زلزله زده ارسال می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان تصریح کرد: علاوه بر این، دستگاه‌های اجرایی مرتبط و گروه‌های مردمی نیز برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم فعال هستند.

وی تاکید کرد: برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان در کنار دیگر ارگان‌ها و نهادهای حمایتی پایگاه‌هایی را دایر کرده و این کمک‌ها را جمع آوری و بعد از بسته‌بندی به مناطق زلزله زده ارسال می‌کند.

نظری خاطرنشان کرد: علاوه بر ۴۵ پایگاه کمیته امداد، ۴۲ مرکز نیکوکاری به همت مردم و خیران در محلات استان گلستان ایجاد شده که این کمک‌ها را جمع‌آوری می‌کنند.

وی تاکید کرد: همچنین شماره حساب ۹۹۹۹ کمیته امداد استان نزد بانک ملی هم برای دریافت کمک‌های نقدی مردم اعلام شده است و همچنین برای دریافت هدایای نقدی مردم نوعدوست گلستانی آسان پرداخت از طریق تلفن همراه فراهم شده که به راحتی مردم می‌توانند کمک‌های خود را واریز کنند.

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۰

۲۸ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6493

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک