فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس:

Paksazi 18 Sh 300x205 - اجرای ۴۵ مورد طرح‌ پاکسازی مبارزه با موادمخدر در گنبدکاووساخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس با اشاره به اجرای طرح‌ پاکسازی مبارزه با موادمخدر و کشف ۳۳ کیلوگرم موادمخدر در بازرسی از منزلی در گنبدکاووس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۵ مورد انواع طرح‌های پاکسازی و مقابله در سطح شهرستان اجرا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، سرهنگ محمود علی‌فر, عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشفیات موادمخدر امروز در این شهرستان اظهار داشت: در اجرای پاکسازی مناطق آلوده و دستگیری خرده‌فروشان, در بازرسی از منزل مسکونی, ۳۳ کیلوگرم از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری کلانتری ۱۲ به منزل مسکونی در روستای گدم‌آباد که در امر فروش عمده فروش موادمخدر فعالیت داشتند ورود کردند و ۲ نفر از اعضای این خانواده را در این رابطه دستگیر کردند.

سرهنگ علی‌فر یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۵ مورد انواع طرح‌های پاکسازی و مقابله در سطح شهرستان اجرا شده که نسبت به مدت مشابه ۱۰ درصد افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان گنبدکاووس کشف و ضبط شد که نسبت به مدت مشابه ۲۸ درصد رشد داشته است.

سرهنگ علی‌فر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون کل دستگیری معتاد و خرده فروشان ۶۴۵ نفر بوده و معتادان متجاهر دستگیر شده تاکنون نیز ۲۷۵ نفر گزارش شده است.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۵

۱۸ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

1778

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک