هوشمند راه های گلستان - ۴۲ سامانه هوشمند در راه های گلستان فعال استترکمن نیوز:  معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: ۴۲ سامانه هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلف در طول محورهای اصلی و شریانی گلستان فعال هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی زینلی صبح روز سه شنبه در خصوص سامانه های هوشمند ثبت تخلف در محورهای ارتباطی استان اظهارکرد: همزمان با اعلام مجدد محدودیت های کرونایی و تشدید نظارت بر مدیریت ترافیک راه ها و حمل و نقل مسافری، ۴۲ سامانه هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلفات جاده ای گلستان به حالت آماده باش درآمده تا با کنترل عبور و مرورها و ثبت تخلفات جاده ای از شیوع و گسترش بیماری کرونا در استان جلوگیری به عمل آید.

به گفته وی، براساس گزارش های دریافتی از این سامانه ها از اول آذرماه تا روز دوشنبه ۵۲۵ هزار و ۵۱۶ تردد از کل محورهای استان به ثبت رسیده که نسبت به تغییرات ورودی سال گذشته حدود ۴۶ درصد کاهش را نشان می دهد.

زینلی با بیان اینکه بیشترین ترددها را در این دور روز؛ محور علی آباد به گرگان داشته است، ادامه داد: گزارش آمار این سامانه ها نشان داده که حدود ۹۰ درصد پلاک خودروهای سطح استان طی این دو روز، بومی بوده است.

وی یادآورشد که از زمان اجرای محدودیت ها تاکنون بیش از پنج هزار تماس تلفنی با اداره مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای اداره کل برقرار شده است.

گفتنی است از مجموع پنج هزار کیلومتر انواع راه های ارتباطی گلستان هزار و ۲۶۰ کیلومتر اصلی و ۶۸۰ کیلومتر شریانی است./مهر

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۵

۰۴ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86044

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک