3144509 300x199 - ۳۳۰ خودرو در گلستان جریمه ۱۰ میلیون ریالی شدندترکمن نیوز: فرمانده انتظامی گلستان گفت: از ابتدای اعمال محدودیت های کرونایی در گلستان، ۳۳۰ خودرو جریمه ۱۰ میلیون ریالی شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سردار محمد سعید فاضل دادگر اظهارکرد: طرح اعمال محدودیت های کرونایی از اول آذر ماه هم زمان با سراسر کشور در گلستان اجرا شد.

وی هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دفاع از سلامتی مردم عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی در کنار وظایف ذاتی خود با تمام توان در راستای اجرای طرح های ستاد ملی مقابله با کرونا در میدان حضور داشته و به شهروندان خدمت رسانی می کند.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: طی ۲۴ روز گذشته، از بیش از هشت هزار و ۷۰۰ واحد صنفی بازدید بعمل آمده که به پنج هزار و ۹۱۹ واحد تذکر داده شد و تعداد ۲۳۵ واحد هم به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی، حسب دستور مرجع قضائی پلمب شدند.

فاضل دادگر با اشاره به تلاش شبانه روزی پلیس استان در جاده ها و محورهای مواصلاتی، گفت: از ابتدای اجرای این طرح، پنج هزار و ۸۶۶ دستگاه خودرو با پلاک های غیربومی از ورودی های گلستان عودت داده شدند.

وی بیان کرد: طی این مدت، تعداد ۶۶۲ خودرو جریمه پنج میلیون ریالی، ۳۳۰ خودرو جریمه ۱۰ میلیون ریالی شدند، ضمن اینکه تعداد ۶ هزار و ۷۳۶ خودرو هم به دلیل تردد در ساعات ۲۱ الی چهار صبح جریمه دو میلیون ریالی برای آنان در نظر گرفته شده است/مهر

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۹

۲۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

87197

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک