امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

33 300x200 - ۲۷ مهر مهلت نهایی تشکیل هیات‌های اجرایی در شهرستان‌ها استترکمن نیوز:  رییس ستاد انتخابات گلستان از تشکیل هیات‌های اجرایی انتخابات از هفتم مهر در استان خبر داد و گفت: براساس قانون تا ۲۷ مهر باید هیات‌های اجرایی همه شهرستان‌ها تشکیل شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، سیدعلی مهاجر روز چهارشنبه در نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم تخلفات انتخاباتی استانی و شهرستانی افزود: از ۱۳ مهر افرادی که پیش ثبت‌نام کرده بودند و مدارک آنان از سوی ۶ دستگاه مرجع تایید شده است می‌توانند با مراجعه به صورت الکترونیک نامزدی خود در انتخابات را قطعی کنند.

وی گفت: افرادی هم که از سوی ۶ دستگاه مرجع تایید نشده و یا دارای نقص است باید هرچه زودتر برای رفع نقص مدارک خود اقدام کنند.

رییس کل دادگستری گلستان هم در این جلسه گفت: تقدم پیشگیری بر مقابله رویکرد اصلی ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم تخلفات انتخاباتی دادگستری استان بوده و فعالیت‌ها در این زمینه آغاز شده است.

حیدر آسیابی افزود: تاکنون در حوزه فعالیت‌های انتخاباتی، تخلفات و جرایم خاصی در استان گزارش نشده، ولی تلاش در این ستاد بر پیشگیری از تخلفات و جرایم احتمالی در این حوزه است.

وی گفت: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان تشکیل و اعلام شده که پرونده‌های تخلفات و جرایم انتخاباتی فوری و خارج از نوبت رسیدگی شود.

آسیابی ادامه داد: ایجاد هماهنگی و رویه واحد بین ستادهای شهرستانی برای رصد و برخورد با فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام و تخلفات انتخاباتی هدف از برگزاری نشست اخیر است.

وی یادآور شد: اقدام‌های امیدآفرین، شور انتخابات را بیشتر می‌کند و در انتخابات امسال مانند دوره‌های گذشته میزان مشارکت مردم استان پرشور خواهد بود.

رییس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به همدلی و هماهنگی نمایندگان سه قوه در استان، گفت: به کمک همین همدلی، چالش‌های مهم استان مانند مجتمع پتروشیمی، گردشگری آشوراده ترکمن، روستای زیارت گرگان و نجات خلیج گرگان، یکی پس از دیگری ‌حل شده که این اقدام‌ها سبب افزایش سرمایه اجتماعی در استان شده است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز