امروز : یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

115760 300x187 - ۱۰ ویژگی مشترک آقایانی که خیانت می‌کنندتورکمن نیوز: وفاداری در رابطه بین دو نفر بسیار مهم است. اگر میخواهید بدانید چگونه متوجه خیانت شوهر خود بشوید به این علائم توجه کنید. به گزارش ایران ناز بعضی از نشانه‌های خیانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوی ادکلن، جلسات کاری در روز‌های تعطیل و …، ولی آقایان خیانتکار نشانه‌های دیگری نیز دارند که چندان واضح نیستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ البته اگر همسرتان فقط یکی دو نشانه از نشانه‌های زیر را دارد لزوماً خائن نیست، ولی اگر می‌بینید اکثر موارد زیر در همسرتان دیده می‌شود، باید کم کم نگران شوید.

شوهر خیانتکار، پنهانکار است
به خصوص در مورد تلفن همراهش بسیار حساس است و همیشه روی آن قفل می‌گذارد. بعضی از تماس‌ها را جواب نمی‌دهد و سعی می‌کند تلفنش را از چشم شما دور نگه دارد. بیشتر خانم‌هایی که همسرشان به آن‌ها خیانت می‌کند، اعتراف می‌کنند که این مورد را دیده اند و وقتی در مورد آن از شوهرشان سوال کرده اند، شوهر جوابی نداشته یا به نحوی کارش را توجیه کرده است.

شوهر خیانتکار با مادرش رابطه خوبی ندارد
دکتر کارول لیبرمن هشدار می‌دهد: «مواظب مردی که از دست مادرش عصبانی است باشید.» اگر او به مادرش دروغ می‌گوید یا با او بد حرف می‌زند، احتمالاً رابطه این دو خراب شده است. آقایانی که به مادر خود احترام نمی‌گذارند، به همسرشان نیز بی احترامی میکنند. حواستان باشد که این آقایان به راحتی به شما هم دروغ می‌گویند.

شوهر خیانتکار از خودش مطمئن نیست
نداشتن اعتماد به نفس چه بخاطر ظاهر فرد باشد (مانند ریختن موها) چه بخاطر شغل فرد، احساس تهدید کردن می‌تواند دلیلی برای شروع یک رابطه و بالا بردن اعتماد به نفس از این طریق باشد. خیانت می‌تواند دلیلی برای شوهر باشد تا دوباره احساس مرد بودن کند. اگر همسر شما نیز از خودش مطمئن نیست و اعتماد به نفس پائینی دارد، سعی نکنید زیبائی و جذابیت خودتان را به رخ او بکشید و جلوی او به موفقیت‌های کاری تان بنازید. در عوض سعی کنید او را تشویق کنید تا به اهدافش برسد.

شوهر خیانتکار، فراموشکار است
آیا شوهرتان قبلاً بی حواس و فراموشکار نبوده است؟ دکتر کوپر می‌گوید: «آقایان خیانتکار معمولاً تظاهر می‌کنند که فراموشکارند در حالی که کاملاً همه چیز را به یاد دارند.» بجای اینکه او خودش را درگیر جزئیات و توضیح دادن آن‌ها برای شما کند، برایش راحت‌تر است که وانمود کند خیلی چیز‌ها را یادش نمی‌آید و حتی روز تولد شما را فراموش کند.

شوهر خیانتکار، خودشیفته است
به گفته دکتر رامانی دورواسولا، روانشناس بالینی و استاد روانشناسی دانشگاه کالیفرنیا، آقایانی که فقط به خودشان فکر می‌کنند و به بلوغ فکری نرسیده اند، درست مانند بچه‌های لوس هستند و بطور سریالی خیانت می‌کنند. این افراد خودشیفته حس دلسوزی و همدردی ندارند و به زنان به عنوان شیء و بازیچه نگاه می‌کنند. به علاوه آن‌ها معتقدند که حق دارند هر کاری دلشان خواست انجام دهند. دکتر دورواسولا می‌گوید: «شما نمی‌توانید این افراد را عوض کنید و خودشان هم نمی‌خواهند که تغییر کنند. پس باید آن‌ها را از زندگی تان خارج کنید.»

شوهر خیانتکار، محبتش کم شده است
همسران خیانتکار با آنکه هنوز با شما رابطه جنسی دارند، ولی دیگر دستتان را نمی‌گیرند، گونه شما را نمی‌بوسند و دیگر به شما محبت نمی‌کنند. مقاربت فقط یک عمل فیزیکی است، در حالیکه صمیمیت و محبت واقعی را نمی‌توان وانمود کرد. البته اگر همسرتان از آن مدل آقایانی نیست که با لمس کردن محبتشان را نشان می‌دهند، شاید این مسئله نگران کننده نباشد. ولی اگر او همیشه با لمس کردن و بوسیدن و نوازش محبتش را به شما نشان می‌داد و حالا محبتش کم شده یا اضطراب دارد، وقت آن است که از او بپرسید قضیه چیست و چرا او دیگر مثل قبل نیست.

شوهر خیانتکار به کار‌های خلاف رو آورده است
اگر همسرتان مست می‌کند، مواد مخدر مصرف می‌کند یا قمار می‌کند، به گفته دکتر تینا تسینا، “انضباط شخصی را درک نمی‌کند و فکر می‌کند هر کار خلافی انجام دهد می‌تواند از زیر آن شانه خالی کند؛ بنابراین دست به هر کاری می‌زند و به راحتی به شما خیانت می‌کند؛ بنابراین باید از خودتان مراقبت عاطفی زیادی کنید و این باور که او هنوز شاهزاده شما با یک اسب سفید است را کنار بگذارید.

شوهر خیانتکار، زیادی جذاب و زبان باز است
اگر هر کس او را می‌بیند فکر می‌کند که “این مرد خیلی زبان باز است” شاید واقعاً همینطور باشد و او دقیقاً در حال انجام همین کار باشد. همه ما وقتی بچه بودیم شیطنت می‌کردیم و راهی پیدا می‌کردیم تا با شیرین زبانی مادران عصبانی مان را آرام کنیم. ولی خیلی آقایان این ویژگی را تا بزرگسالی حفظ می‌کنند. دکتر تسینا می‌گوید، این آقایان کار‌های عجیب و غریبی می‌کنند که ممکن است شغلشان را به خطر بیندازد، ولی با شیرین زبانی خودشان را از این وضعیت نجات می‌دهند.

شوهر خیانتکار، قدرتمند است
به افرادی همچون الیوت اسپیتز، بیل کلینتون، تایگر وودز و آرنولد شوارتزنگر فکر کنید. تحقیقات نشان می‌دهند که آقایانی که خود را قدرتمند می‌دانند بیشتر مستعد خیانت به همسرانشان هستند. به گفته دکتر اندی هریس، “به نظر می‌رسد که قدرت به آقایان نیروی شهوت افزایی می‌دهد و باعث می‌شود که فکر کنند شکست ناپذیرند. ”

شوهر خیانتکار، ایرادگیر است
دکتر فران والفیش می‌گوید: «خصلت خیانتکاران این است که کاری می‌کنند شما به باور‌های خود شک کنید و در مورد حقوق خود تردید داشته باشید.» کاری از این بهتر برای پرت کردن حواس شما در مورد رفتار‌های مشکوک او وجود ندارد و او دائم از شما ایراد می‌گیرد و باعث می‌شود که شما بجای او به خودتان شک کنید. همچنین اگر او قبلاً هرگز به وزن و هیکل شما، عادات خانه داری تان یا شغلتان ایراد نمی‌گرفت، ولی حالا در مورد همه این چیز‌ها گله دارد، نشانه آن است که او به شما خیانت می‌کند. دکتر والفیش می‌گوید: «به او واضح بگویید که این ایرادگیری و انتقاد‌های او از شما بدین نحو چقدر شما را ناراحت می‌کند و دلتان را می‌شکند.»

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز