امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

والیبال شهرداری گنبد 1 1 300x189 - یورش گلن اوجاها برای فتح خاکریز پیکانترکمن نیوز:  هفته دوم از مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، مصاف شهرداری گنبدکاووس، در مقابل رقیب دیرینه و سنتی خود پیکان تهران جذابیت‌های خاص خود را دارد.

رقابت دو تیم از سالیان قبل در گنبد و تهران گُل سرسبد بازی‌های لیگ بود. اما وسواس به خرج ندادن مدیران باشگاه پیکان، برای انجام بازی در سالنی که بتوان دوربین ها را نصب کرد تا مردم از تماشای بازی دو تیم لذت ببرند نیز ذره‌ای از حساسیت بازی دو تیم نمی‌کاهد.

به نکته باریکتر از مو در واقع این مورد را می‌توان اشاره کرد که هزینه پخش مستقیم این بازی را نیز شهرداری گنبد و شورا شهر تقبل کرده بود، اما دریغ از سالن استاندار از سوی پیکانی‌ها.

پیکان بعد از شکست در مازندران در غیاب پاسورهای خود، حالا دست به دامن سوسن آبادی شد. در این تیم اسماعیل مسافر، بازیکن گنبدی به عنوان یار قدرتی در مقابل همشهریان خود بازی خواهد کرد.

اما یاران جزیده بعد از شکست میلیمتری در مقابل تیم پُرقدرت و مایه‌دار شهداب یزد، ترمیم نقاط ضعف را در دستور کار خود قرار دادند. این تیم جوان و بانشاط در هفته دوم لیگ برای اولین پیروزی در مقابل رقیب سنت خود، انگیزه‌های فراوانی دارد تا به روحیه دو چندان به سیرجان برود.

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی ترکمن‌نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز