عاشوری 300x188 - گنبدکاووس میزبان مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته+مصاحبهترکمن نیوز: رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولین شهرستان گنبدکاووس گفت: مسابقات گروه A – لیگ برتر والیبال نشسته کشور به میزبانی شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   فرشید عاشوری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنکار ترکمن نیوز اظهار داشت : در جلسه هم‌اندیشی در اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس برگزار شد در خصوص برگزاری مسابقات والیبال نشسته به میزبانی شهرستان گنبدکاووس بوده تا این رقابت ها به نحو احسن برگزار شود.

وی افزود: مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور به دو گروه تقسیم شده که گنبدکاووس میزبان گروه A این رقابت می‌باشد و گروه B این رقابت‌ها نیز در اصفهان در حال برگزاری می‌باشد.

عاشوری در خصوص زمان برگزاری این مسابقات بیان داشت : این مسابقات از یکم دی ماه با ورود تیم ها و بازیکنان به گنبدکاووس  شروع شده و چهارم دی ماه نیز خاتمه می یابد.

رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولین شهرستان گنبدکاووس در پایان ضمن تشکر از شورا و شهرداری گنبدکاووس برای اسپانسری مالی از والیبال نشسته گنبدکاووس از مسئولان خواست تا حمایت‌های خود را از قهرمانان افتخار آفرین این رشته دریغ نکنند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Modir6
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۱

۲۶ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

87126

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک