ناصری ترکمن نیوز 1024x1024 - گنبدکاووس مرکز تجاری، خدماتی و پزشکی شرق گلستان است+مصاحبهترکمن نیوز: عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: ناوگان حمل و نقل شهری باید نوسازی شود و فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی ترویج یابد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   پرویز ناصری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: گنبد کاووس به عنوان بزرگترین شهرستان در استان گلستان مرکز تجاری، خدماتی و پزشکی در شرق گلستان، بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت شناور دارد.

وی افزود: حمل و نقل شهری گنبد باید نوسازی شود و بهترین راهکار ترویج فرهنگ استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی شهری برای کاهش بار ترافیک گنبدکاووس است.

این عضو شورا تصریح کرد: شورای شهر کارهای خوبی در جهت کاهش ترافیک شهری و حمل و نقل انجام داده که احداث پارکینگ های طبقاتی و طرح پارک بان، همچنین دادن مجوز پارکینگ های عمومی در سطح شهر است.

ناصری خاطر نشان کرد: گنبدکاووس علی رغم آمار جمعیتی ثبت شده که ۱۵۰ هزار نفر است روزانه جمعیتی بیش از ۳۰۰ هزار نفر شناور دارد که از مراکز خدماتی، تجاری و پزشکی این شهر استفاده می کنند.

وی افزود: از جمله برنامه های بلند مدت شورای شهر برای کاهش ترافیک شهری ایجاد و انتقال مراکز تجاری و خدماتی به حاشیه شهر است.

گزارش از یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۲

۲۴ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88643

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک