300x200 - گنبدکاووس در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتترکمن نیوز:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر استان گلستان در مجموع در وضعیت هشدار (نارنجی) از لحاظ شیوع کرونا قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالرضا فاضل در خصوص آخرین وضعیت کرونا در گلستان اظهار کرد: از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی در سطح استان و همکاری صنوف و مردم، روند ابتلا و بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در استان گلستان رو به کاهش بوده که ان‌شاءالله با تداوم این روند، شرایط بهتری را در استان خواهیم داشت.

وی بیان کرد: بر اساس آخرین ارزیابی وزارت بهداشت، شهرستان‌های گرگان، کردکوی، بندر ترکمن، بندرگز و آق‌قلا در وضعیت نارنجی از نظر شیوع کرونا و شهرستان‌های گنبدکاووس، مراوه‌تپه، مینودشت، آزادشهر، رامیان، کلاله، علی‌آباد کتول، گمیشان و گالیکش در وضعیت زرد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: در حال حاضر ۴۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که این عدد نسبت به هفته قبل کاهش چشمگیری داشته است.

فاضل گفت: از مجموع بیماران کرونایی بستری در استان، ۱۰۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ۴۶ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۲۰

۰۶ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87557

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک