گنبد 3 1024x640 - گنبدکاووس در حوزه تولید و رونق کسب و کار موفق ترین شهر گلستان استترکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: گنبدکاووس به لحاظ وسعت بزرگترین شهرستان استان گلستان بوده و بخش مرزی داشلی برون این شهرستان وسیع ترین بخش استان و به لحاظ استراتژیکی راه آهن و گمرک مهمترین بخش است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در همایش شهرداران استان گلستان که در سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان گنبدکاووس برگزار شد  با اشاره به رونق کسب و کار این شهرستان اظهار کرد: گنبدکاووس در حوزه اقتصادی، تولید و رونق بازار کسب و کار مهمترین و موفق ترین شهرستان استان است.

وی با بیان اینکه حدود ۵۵ درصد سرمایه گذاری بخش خصوصی استان در گنبدکاووس انجام می شود ابراز کرد: در سه سال اخیر بیشترین سرمایه گذاری بخش خصوصی استان در شهرستان گنبدکاووس صورت گرفته که این امر نشان دهنده تعامل  فرمانداری و دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: تخصیص اعتبارات مالی در حوزه شهرداری سبب افزایش انگیزه آنها در ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر به هموطنان در حوزه شهری خواهد بود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۱

۱۸ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88300

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک