استاندار گلستان؛

شورای اداری گنبدکاووس 300x180 - گنبدکاووس تنها شهری است که به دلیل عملکرد مثبت در بحران‌های گذشته، من هیچگونه دغدغه و نگرانی درباره مدیریت آن ندارمترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: گنبدکاووس تنها شهری است که به دلیل عملکرد مثبت در بحران های گذشته، من هیچگونه دغدغه و نگرانی درباره مدیریت آن ندارم .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی حق شناس در جلسه شورای اداری گنبدکاووس اظهار داشت: در دوسال گذشته نیمی از پروژه های استان مربوط به گنبدکاووس بوده که در سال های آینده قابلیت افزایش چندبرابری دارد.

وی ادامه داد:  مهمترین طرح های در حال پیگیری استان که عواید فراوانی برای منطقه و گنبدکاووس خواهند داشت، منطقه آزاد و اتصال راه آهن اینچه برون – گنبدکاووس – شاهرود است که در همین راستا هفته گذشته جلسه ای با قرارگاه خاتم الانبیا جلسه ای جهت پیگیری احداث این خط ریلی داشتیم که در دستور کار وزارت راه و شهرسازی نیز قرار گرفته است.

حق شناس از انجام رایزنی با وزارت دفاع و ورزش برای حل مشکل زمین بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گنبدکاووس خبر داد.

وی در ادامه افزود: طبق تفاهم‌نامه‌ای که با قرارگاه خاتم الانبیا بسته شده به محض حل مشکل زمین ساخت این بیمارستان آغاز خواهد شد.

حق شناس همچنین درخصوص اینکه فضای زندان گنبدکاووس فضای چندان مناسبی نیست از پیگیری های انجام شده برای رفع مشکل زندان گنبد کاووس خبر داد.

وی گفت: ما هم اکنون در انتهای پیک دوم کرونا هستیم و در استان گلستان از هر ۱۰۰ هزار نفر ۱.۳۸ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها بستری است در حالی که این عدد در کشورمان بیش از ۱۱ نفر است.

استاندار گلستان همچنین با بیان اینکه میانگین فوتی ها در ایران از هر ۱۰۰ هزار نفر ۱۷ نفر فوتی داریم گفت:در گلستان این رقم ۶ تا ۷ نفر است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۱

۰۶ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83352

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک