امروز : چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۶,۷۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

photo ۲۰۲۰ ۰۹ ۲۱ ۲۳ ۱۸ ۳۷ 300x200 - گنبد، دست‌ها را رو زمین بگذار و بلند شوترکمن نیوز: سومین هفته از لیگ برتر کشورمان را نیز سپری کردیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  تیم‌های حاضر در لیگ تقریبا بعد از سه هفته به هارمونی خود چه از لحاظ چینش نفرات و کارهای روانشناسی تیم می رسند.

اما شهرداری گنبد در این سه هفته سپری شده با دو تیم بالای جدول (فولاد سیرجان و شهداب یزد)مواجه شده و طوری عرصه را بر حریف مایه دار خود که از مدتها قبل یارگیری خوبی کرده و تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته بودند تنگ کرده که اشک حریفان خود را در آورده بود.

شهرداری گنبد که در جنگ انتهایی در گیم ها به ناگاه امتیاز از دست میدهد ، باید باور داشته باشد که میتوان حریفان درشت را حتی در زمین خودشان زمینگیر کرد.

شخصیت تیمی نماینده گنبد ستودنی است اما به خود باوری نرسیده اند در تیم.نماینده گنبد “تیم’ را باید به خوبی و در کمال وضوح به توان باید دید.و هم “فرد ” را که هر چه دارد اگاهانه و در چهارچوب تعریف شده به خدمت آنچه که در تیم بودن نامیده میشود بگذارد.

تیمی که هم اکنون به عنوان نماینده گنبد در لیگ برتر وجود دارد تیمی است جنگنده، جوان و باانگیزه .تنها مجرم عدم نتیجه گیری است که مطمئنیم با اینجوربازی کردن این جوانها جا در دل هوادار باز کرده و خبرهای مسرت بخشی را از نتیجه گیری دریافت بکنیم.

اما در هفته چهارم لیگ، گنبد روز چهارشنبه دوم مهر میزبان حریف اصفهانی یعنی فولاد مبارکه سپاهان است.تیم اصفهانی که با مربیگری رحمان محمدی راد هدایت میشود، در هفته اول خاتم اردکان را از پیش رو بر داشت.در دومین هفته راه یاب ملل را شکست داد و در هفته سوم بر لبنیات هراز آمل را در اصفهان چیره شد.

نماینده اصفهان در عرض سه هفته با دو تیم ته جدولی مبارزه کرده و تنها بازی فشرده این تیم برابر نماینده آمل بوده که در خانه خود به زحمت در گیم پنجم پیروز میدان شده است. امید است بازیکنان پُر تعصب گنبد ، با انگیزه و انرژی خاصی پیروز میدان در هفته چهارم شوند.

✍️ شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز