157697861 300x198 - گلستان در تامین ماسک مورد نیاز کشور نقش تاثیرگذاری دارد+ تصاویرترکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: امروز استان گلستان در تامین ماسک مورد نیاز خودکفا شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در آیین افتتاح کارخانه تولید ماسک بهزیست در شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: گلستان با همراهی تولید کنندگان بخش خصوصی نقش تاثیرگذاری در تامین ماسک مورد نیاز کشور دارد.
استاندار گلستان تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا واحدهای تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در شهرک‌های صنعتی فعال شدند و خوشبختانه همراهی خوبی در راستای تامین مایحتاج بهداشتی مردم داشتند.
وی افزود: بی تردید ماسکی که امروز در استان تولید می‌شود قابل مقایسه با ماسک روزهای اول نیست و تولیدات امروز با بهترین کیفیت به بازار عرضه می‌شوند.
استاندار گلستان یادآور شد:تلاش ما تامین مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان است تا آنها بتوانند ماسک با کیفیتی را به مردم ارایه دهند.
حق شناس ادامه داد: این کارخانه علاوه بر نیاز استان, می‌توانند محصولات خود را به دیگر استان نیز ارسال نمایید.
وی خاطر نشان کرد : در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت ۲ دستگاه تولید ماسک در حال فعالیت است که در آینده نزدیک می‌تواند با افزایش تعداد دستگاه‌ها, تولید خود را افزایش دهد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۱

۱۱ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85122

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک