واحدی 1 300x188 - گفتگو با مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی در خصوص تیم‌های تحت عنوان شهرداری گنبدکاووسترکمن نیوز: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس ضمن تقدیر از تیم جوانان این شهرستان برای تلاش خوبی که در مسابقات کشوری از خود نشان دادند، برای تیم بزرگسالان گنبد که از فردا مسابقات دور برگشت را آغاز مینمايند آرزوی موفقيت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  جمال الدین واحدی – مدیرعامل باشگاه شهرداری گنبدکاووس گفت : از مربیان (آقايان آذر ، گوگجلي و ارمشي) و مدیر تیم های پایه آقاي شيرمحمدلي و بازیکنان تیم جوانان که در مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر جوانان ایران توانستند ۶ برد از ۶ مسابقه را کسب نموده و به عنوان بهترین تیم در مرحله مقدماتی به مرحله یک چهارم راه یابند کمال تشکر را دارم.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم نوجوانان شهرداری گنبد در مسابقات لیگ برتر نوجوانان ایران افزود: با توجه به اینکه تیم نوجوانان شهرداری گنبد فرصت بیشتری را برای تمرینات و ایجاد هماهنگی میان اعضای تیم در اختیار داشتند امیدوارم با قرار گرفتن در سکو و کسب نتیجه در خورشان شهر گنبدکاووس که مهد والیبال ایران می باشد به زادگاه خود بازگردند.

واحدی همچنین با تقدیراز شهردار و اعضای شورا شهر در پرداخت به موقع قسط دوم افزود : ان شاءالله امیدواریم که اعضای تیم با روحیه و انگیزه بيشتر ، در دور برگشت بازی های زیبایی را ارائه داده و با کسب نتایج قابل قبول باعث شادی و رضایت هواداران والیبال گنبد و استان گلستان شوند.
واحدی از اداره ورزش و جوانان ، هيات واليبال شهرستان و استان و همچنين مديريت و مجموعه دانشگاه گنبد كاووس بابت مساعدتهاي انجام شده قدرداني نمود.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه و نابودی ویروس منحوس کرونا افزود : امیدواریم که هر چه زود تر شرایط و مقدمات برگزاری مسابقات در سالن المپیک شهر گنبد با حضور هواداران در این سالن فراهم شود و هواداران والیبال گنبد که سرمایه اصلی این ورزش می باشند به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۱

۰۹ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88264

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک