امروز : پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۴۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

شادمهر نماینده گنبدکاووس 300x244 - گام‌های آغازین امانقلیچ شادمهرترکمن نیوز: رقابت های انتخاباتی مجلس یازدهم در گنبد کاووس درر روزهای انتهایی خود ،کاندیدایی تازه نفس و دیر رسیده ای را به اذهان و چشم های مشتاق انتخاباتی معرفی نمود که با وجود زمان اندک خود، گوی سبقت انتخاباتی را از رقیب های متعددی که قریب به بیش از یک سال با انواع لابی ها و یارگیری ها در مجاری مختلف صاحب نفوذ بالقوه و بالفعل رای آوری ، تلاش های شبانه روزی خود را آغاز کرده بودند ، به تعبیری به “طُرفَه الَعینی ” ربود و ستاد انتخاباتی اش بدون صرف هزینه های مالی هنگفت و استفاده از حربه های مادی انتخاباتی، جوانان پر شور وشوق فراوانی را در ستاد مردمی همدل و همصدا کرده بود .

دکتر امان قلیچ شادمهر آنچنان که انتظار می‌رفت و شاید در تکامل سیر منطقی قابل پیش بینی خط مشی خویش، قدم‌ها و گام‌های استوار و غیر لرزانی را برداشته است.

او از آنجا که وام‌دار هیچ گروه و دسته انتخاباتی نبوده و نیست “حاشیه “ را رها نموده و برنامه‌ها و هدف کاری خود به “متن ” و اصل خواسته‌ها و نیازهای مغفول و بر زمین مانده فاکتورهای محوری توسعه و پیشرفت شهرستان و منطقه اولویت بندی نموده است.

نماینده مردم گنبدکاووس به نیکی می‌داند و باور قلبی دارد که ” به عمل کار برآید؛ به سخن رانی نیست “. اگر یک نگاه تیزبین برای مدت زمانی در دفتر ارتباط مردمی نماینده گنبدکاووس، چگونگی رفتار و گفتار ایشان را با انواع صاحبان ارباب رجوع با خواسته‌های متعدد را رصد کرده باشد، بایستی بدون اغراق اعتراف کند که دکتر شادمهر بر خلاف سایر همتراز‌های نشسته بر آن جایگاه در ادوار و حوزه‌های مختلف، اهلیت مداهنه و دادن وعده‌های توخالی و محقق ناشدنی را ندارد به عبارتی او آن چه هست و در توان دارد را نشان می‌دهد.

وی از آن جا که با زبان عربی انس و الفت دیرینه دارد به نظر می‌آید با استعانت از کلام کتاب آسمانی و خواسته موسایی آن ” وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِنْ لِسَانِی ﴿۲۷﴾ را نصب العین نموده و توان گشایش زبانی و قلمی خود را در راستای گره گشایی از امور مردم قرار داده است و در این مسیر ثابت نموده است ترکمن و فارس و غیره برایش فرقی ندارد.

دکتر شادمهر در اندک زمان راه رفته و البته هزاران راه نرفته به مصداق ضرب المثل “سالی که نکوست از بهارش پیداست” اولین بهار مجلس نشینی خود را در بهارستان قانون اندیشی به خوبی آغاز کرده است و امید می‌رود با درایت و ژرف اندیشی هر چه بیشتر و در سایه همدلی و تفاهم کلیت مجمع نمایندگان استان گلستان، ترکمن‌صحرا و شرق گلستان توسعه متوازن و روزافزونی را شاهد باشد.

عباس مهدی زاده
روزنامه نگار و عضو هیات تحریریه ترکمن نیوز

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز