مدیر کل کمیته امداد گلستان:

komite 16az 300x212 - کمیته امداد از ۲۲ هزار مددجوی اهل‌سنت گلستانی حمایت می کنداجتماعی-ترکمن نیوز-   مدیر کل کمیته امداد استان گلستان آمار مددجویان و حامیان اهل سنت این نهاد را اعلام کرد و گفت: کمیته امداد استان گلستان از ۲۲ هزار مددجوی اهل‌سنت حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،   به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان گلستان، امان‌الله حسین‌پور با اشاره به حمایت این نهاد از مددجویان و نیازمندان اهل سنت گلستانی اظهار کرد: کمیته امداد هیچ تمایزی در ارائه خدمات و حمایت‌های خود میان برادران اهل سنت و شیعه قائل نیست و به تمام مددجویان سنی استان گلستان در شهرستان‌های بندرترکمن، گمیشان، آق‌قلا، مراوه‌تپه،کلاله و گنبدکاووس که تراکم جمعیت اهل تسنن در آن مناطق زیاد است، خدمات ارائه می‌کند.

حسین‌پور با بیان اینکه خدمتگزاری به محرومان و نیازمندان با هر مذهب و آیینی رسالت اصلی این نهاد است، افزود: کمیته امداد استان گلستان دارای ۵۸ هزار مددجوی تحت حمایت است که ۲۲ هزار نفر آن اهل تسنن هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با بیان اینکه ۴۶۰ حامی استان گلستان اهل سنت هستند، افزود: ۳ هزار و ۶۳۵ یتیم و فرزند محسنین اهل سنت استان گلستان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه زکات پرداختی برادران اهل سنت استان گلستان قابل توجه است، افزود: اعتماد برادران اهل سنت به کمیته امداد برای پرداخت زکات زمینه رفع محرومیت در این منطقه را فراهم کرده است.

حسین‌پور با بیان اینکه استان گلستان الگوی موفقی از وحدت اقوام در کشور است، گفت: این استان متشکل از مردمانی با مذهب شیعه و سنی و اقوام سیستانی، ترکمن، قزاق، ترک، بلوچ، کتولی، مازنی، فارس و خراسانی است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۳۰

۱۶ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7591

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک