مدارس گنبدکاووس.jpg1  300x200 - کمک مومنانه در مدارس گنبدکاووس ادامه می‌یابدترکمن نیوز:  مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس گفت: توزیع کمک های مومنانه در بین دانش آموزان نیازمند و مستضعف گنبدی با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش گنبدکاووس ، کمال الدین نظر نژاد اظهار داشت: آموزش وپرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت و دستگاه فرهنگ ساز از فرودین ماه سال جاری پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص راه اندازی رزمایشی برای کمک مومنانه به نیازمندان و حمایت از خانواده‌های متاثر از ویروس کرونا توزیع بسته های معیشتی را در بین دانش آموزان نیازمند مدارس شهرستان آغاز کرد.

وی ادامه داد : در این راستا با همکاری سپاه، بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی و فرهنگیان یک‌هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی بین دانش آموزان نیازمند در ایام ماه مبارک رمضان توزیع شد.
نظرنژاد افزود : دانش آموزان نیازمند در همه مدارس حوزه شهرستان توسط مدیران و معلمان شناسایی شدند و این بسته‌ها از طریق مدیران به دانش آموزان نیازمند تحویل می‌شود.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس در ادامه ضمن اعلام آمادگی آموزش وپرورش این شهرستان در خصوص دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین و فرهنگیان گنبدی گفت : به زودی شماره حساب مالی جهت واریز وجوه نقدی به مدیران مدارس اعلام خواهد شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۰

۲۶ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79121

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک