امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

ترکمن نیوز – یاشار نیازی – مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس در هفته دوم با رقابت 67 اسب برگزار شد.

پاییزه گنبدکاووس - کمال دالیجه آتا چابکسوار برتر هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس+عکس

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته دوم کورس پاییزه گنبدکاووس 69 اسب شرکت داشتند که 2 اسب به دلایل فنی از دور خارج شدند و 67 اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد طی 7 دور بایکدیگر رقابت کردند.

در دور اول اسب‌های ۳+ ساله ترکمن کلاس 5 بایگدیگر رقابت داشتند که اسب تی تی گل جابر با چابکسواری محمد رضا نوری جایگاه اول را کسب کرد و اسب آلبارس با چابکسواری بنیامین جرجانی و باراد باغ سبز با چابکسواری کیوان قوللار آتا به ترتیب دوم و سوم شدند.

دور دوم اسب‌های ۲ ساله دوخون مبتدی نبرده باهم کورس داشتند که چابکسوار پیمان قوللار آتا با اسب دپرم زودتر از خط پایان عبور کرد و رامین قهرمانی با اسب دنسر جایگاه دوم قرار گرفت و کمال دالیجه آتا نیز با اسب آسیلتاش در جایگاه سوم قرار گرفت.

دور سوم اما اسب‌های ۳+ ساله دوخون کلاس 2 با یکدیگر رقابت کردند و اسب کارابیگ با چابکسواری نادر صالح پور اول شد و اسب هاستا با چابکسواری عید محمد غراوی دوم شد و یاد کراندو نیز با چابکسواری کمال دالیجه آتا سوم شد.

نتیجه دور چهارم نیز اسب ریوالیزابت با چابکسواری عرفان افق آتا مقام اول را کسب کرد و اسب دلفی آچا با چابکسواری کمال دالیجه آتا در جایگاه دوم قرار گرفت و نهایتا هواسپریت با چابکسواری نورمحمد بهادر به مقام سومی اکتفا کرد این دور اسب‌های ۲ساله تروبرد مبتدی نبرده باهم رقابت داشتند.

اما مسابقات اسبدوانی در دور پنجم با کورس اسب‌های ۳+ ساله تروبرد کلاس 3 ادامه یافت و چابکسوار نورمحمد بهادر با اسب بلاروزا توانست قبل از رقبای خود از خط پایان عبور کند و آنلی با چابکسواری نادر صالح پور و تویوتا با چابکسواری یونس اورکلی دوم و سوم شدند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های ۲ ساله دوخون maiden استارت خورد و اسب دلاریس با چابکسواری کمال دالیجه آتا و اسب ماکان بوی با چابکسواری نورمحمد بهادر و همچنین اسب نیوتیک با چابکسواری مهران قوللار آتا به ترتیب اول تا سوم شدند.

اما دور هفتم و کورس پایانی با رقابت اسب‌های ۳+ ساله دوخون maiden برگزار شد که اسب ماندانا با چابکسواری بنیامین جرجانی مقام اول را از آن خودساخت و ریولوکا با چابکسواری آرمین آق آتابای دوم شد و آذگل با چابکسواری پیمان قوللار آتا نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

دالیجه آتا - کمال دالیجه آتا چابکسوار برتر هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس+عکس

کمال دالیجه آتا با کسب یک قهرمانی یک نایب قهرمانی و 2 جایگاه دومی به عنوان چابکسوار برتر امروز معرفی شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز