امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

چی ترکمن استخر شنا 300x200 - کلنگ زنی 46 پروژه در شهرستان ترکمن/استخر شنا در هفته دولت افتتاح خواهد شدتورکمن نیوز:  فرماندار ترکمن با اشاره به فرارسیدن هفته دولت تصریح کرد: 46 پروژه عمرانی در این ایام در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود که استخر شنا یکی از این پروژه هایی است که با پیگیری های انجام شده، تکمیل و با حضور مسئولین استانی به صورت متمرکز افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛     الیاس هیوه چی در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: گفت: شهرستان ترکمن اولین شهرستانی است که اعتبارات بازسازی روستاها در سیل اخیر را دریافت کرد چرا که به همت بخشداران تابعه، میزان خسارت روستائیان در بدو امر ثبت سامانه وزارت کشور شد.

وی ادامه داد: بیش از دو میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی روستاهای بخش های تابعه دریافت کردیم و این مبلغ بایستی در داخل روستاها هزینه شود.
هیوه چی افزود: طی نشست هایی با مدیران کل استانی در راستای رفع کاستی ها در شهر و روستاهای شهرستان، از حوزه معاونت عمرانی مبلغ هشت میلیارد تومان برای بهبود چهره شهر برای شهرداری لحاظ شد تا معضلات شهر حل شود.
وی با اشاره به اهمیت مسئله پیشگیری از سیل، بیان کرد: در حوزه توزیع اعتبارات شهرستان، برای پیشگیری از سیل قریب به یک میلیارد تومان برای لایروبی رودخانه ها لحاظ شد و تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم در راستای اقدامات پیشگیرانه در بحران ها برنامه ریزی کنیم تا غفلتی صورت نگیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان خشک شدن خلیج گرگان را یکی از تهدیدات عمده استان گلستان برشمرد و با اشاره به مسئله ریزگردها که در نتیجه خشک شدن خلیج گرگان دامنگیر شهرستان ما و حتی مرکز استان می شود، بر برنامه ریزی برای توسعه فضای سبز و درختکاری تاکید کرد.
وی
وی هفته دولت را فرصتی برای بیان اقدامات دولت به مردم دانست و با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی مختلف، اظهار کرد: برنامه میز خدمت برای دیدار چهره به چهره و پاسخگویی به مطالبات و مسائل مردم با حضور مدیران شهرستانی در این ایام برگزار خواهد شد.
فرماندار با اشاره به هجمه ها و برنامه های استکبار جهانی علیه کشور ما در راستای شکاف بین مردم و دولت تاکید کرد بایستی هشیار باشیم و تلاش کنیم ترفندهای دشمن را نقش بر آب کنیم و در این راستا بر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی مردم توسط مسئولین شهرستان تاکید کرد.
وی ضمن اشاره به این که در طول 40 سال انقلاب، دشمن از طریق برنامه ها و ترفندهای مختلف به دنبال تضعیف کشور ما بود و در طول چند سال اخیر فروپاشی نظام اقتصادی ایران را مورد هدف قرار داده است، تصریح کرد: علیرغم فشارها و هجمه های دشمن و جنگ روانی، وضعیت اقتصادی کشور نرمال است  و در شاخص های اقتصادی در سطح کلان ملی هیچ نشانه ای از فروپاشی اقتصادی در ایران وجود ندارد و این یعنی اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار بوده است.
در پایان جلسه ضمن معارفه مشاور جوان و مشاور رسانه ای فرماندار، از برگزیدگان جشنواره ملی کتابخوانی رضوی شهرستان و نیز جمعی از مدیران در برگزاری مراسم روز ملی خزر تجلیل شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز