photo ۲۰۲۰ ۰۹ ۱۴ ۱۸ ۴۸ ۵۸ 300x300 - کلنگ احداث ٣ آموزشگاه خیرساز در گنبدکاووس به زمین خواهد خوردترکمن نیوز: مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس گفت: برنامه ریزی برای کلنگ زنی ٣ آموزشگاه روستایی در شهرستان‌ گنبدکاووس با مشارکت خیرین مدرسه ساز صورت گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ کمال الدین نظر نژاد در جلسه کمیته توسعه مدیریت با اعلام این خبر اظهار داشت: با بهره‌برداری از این ٣ آموزشگاه هزار و ٨١٠ متر مربع و تعداد ١٩ کلاس درس، به فضاهای آموزشی شهرستان افزوده خواهد شد.

وی در ادامه افزود: از این تعداد ، دو مدرسه در روستاهای “سارجه کر” و “سلطانعلی” با کمک اهالی روستا و یک مدرسه در روستای” داشلی علیا ” با کمک خیر نیک اندیش مریم حصارکی احداث می شود که حداقل زیربنای آموزشی هر مدرسه ٥٤٠ متر مربع است.
مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس یادآور شد: بیش از ٥٠٠ دانش‌آموز دختر و پسر دوره‌های مختلف تحصیلی در این سه روستا از نعمت مدارس استاندارد و ایمن برخوردار می‌شوند.
نظرنژاد ضمن اشاره به کمبود فضای آموزشی در مناطق شهری گنبدکاووس اظهار داشت: مقدمات آغاز پروژه احداث دبستان جهاد نیز با استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز فراهم گردیده است.
گفتنی است آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس درسال تحصیلی جاری افزون بر ۸۵ هزار دانش آموز دارد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۱

۲۴ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82655

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک