محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 1 2 1 1 1 300x200 - کلاهبردار میلیاردی در گنبدکاووس دستگیر شدتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: مدیر دفتر هواپیمایی با ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری در گنبدکاووس دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار کرد: به دنبال شکایت شماری از شهروندان مبنی بر فروش بلیت‌های جعلی تورهای مسافرتی خارج از کشور توسط یک دفتر هواپیمایی در گنبدکاووس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.

علی فر افزود: شاکیان در تحقیقات اولیه پلیس بیان کردند پس از تهیه بلیت خود را به فرودگاه رساندند و پس از معطلی های چند روزه پی بردند که بلیت‌های خریداری شده توسط آنان فاقد اعتبار و جعلی است.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: این کلاهبردار حرفه ای که پس از دریافت مبالغ هنگفت از شاکیان متواری شده بود با اقدامات اطلاعاتی پلیس در مخفیگاهش در محل خود دفتر هواپیمایی دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه دفتر فروش بلیت هواپیما این کلاهبردار فاقد مجوز بوده گفت: متهم در مقر انتظامی پلیس پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار به کلاهبرداری ۱۵ میلیارد ریالی از بیش از ۳۵۰ شهروند اعتراف کرد.

وی افزود: این متهم که سابقه کلاهبرداری مشابه در مشهد را در پرونده خود دارد، با جعل هویت در گنبدکاووس اقدامات به راه اندازی دفتر هواپیمایی و فروش بلیت‌های فاقد اعتبار کرده بود.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی از شهروندان خواست برای تهیه بلیت به دفاتر مسافرتی معتبر مراجعه و از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند تا در دام چنین مجرم هایی گرفتار نشوند.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۳

۰۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60396

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک