کلاهبرداری ۲ میلیاردی در پوشش پیش فروش خودرو در گلستانتورکمن نیوز رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری فردی که در قالب پیش فروش خودرو تا کنون دست کم ۲ میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده است،خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛هادی هاشمیان اظهارکرد: فردی که اقدام به پیش فروش خودرو کرده و از این طریق از مردم کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

هادی هاشمیان اظهارداشت: این فرد ادعا کرده بود به علت ارتباطاتی که با شرکت‌های خودرو‌ساز دارد می‌تواند انواع سواری‌ها را دریافت و بدون این که مشتریان منتظر بمانند و یا در سایت این شرکت‌ها ثبت نام کنند، خودروها را به آن‌ها تحویل دهد.

هاشمیان ادامه داد: مردم با اعتماد به این فرد مبالغی بین ۵۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو به او تحویل دادند اما وقتی از تحویل خودرو خبری نشد و نتوانستند پول شان را هم پس بگیرند به دادسرای مرکز استان شکایت کردند.

این مقام ارشد قضایی استان از دستگیری صاحب این شرکت پیش فروش خودرو خبر داد و افزود: تا کنون ۳۰ نفر از این فرد شکایت کرده اند که مجموع مبالغ دریافتی به حدود ۲ میلیارد تومان می‌رسد.

هاشمیان با اشاره به این که با شکایت های جدید، احتمال افزایش مبلغ کلاهبرداری وجود دارد گفت: کسانی که به این شیوه از آنان کلاهبرداری شده است به دادسرای عمومی و انقلاب گرگان مراجعه کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۶

۲۴ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59560

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک